Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány bevonás?

Személyi igazolvány bevonás?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek az okmányirodába személyit csináltatni a régit (ami még nem járt le) egyből bevonják, vagy használhatom addig, amíg meg nem érkezik az új?

nov. 9. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Sztem bevonják és kapsz egy nyomtatványt, ami használható ügyintézésre az új megérkezéséig.
nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az meg er enyest nem vonjak be. Csak amikor visszamesz atvenni az ujat,akkor vonjak ne a regit.
nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Választhatsz. Ha nem adod le a régit, akkor személyesen kell átvenned az újat/amennyiben érvényes még a régi/, ha viszont leadod, akkor kapsz egy ideigleneset, és majd kipostázzák az újat.

Én most csináltattam, azért tudom.

nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, mert nekem kell még a régi utazás végett. Ugyan itthon, de a szállásadó szokta kérni.
nov. 12. 07:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Oda bármi jó. Pl jogsi, útlevél.
nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyik sincs :'D
nov. 12. 08:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja az cink, de sztem belföldön simán elfogadják a nyomtatványt is. Amúgy ha érvényes az utazás idején, akkor meg ráérsz majd utána megcsináltatni. Nincs belőle semmi, ha lejárat után újíttatod meg.
nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Belföldön elfogadják az ideiglenes igazolványt, az tulajdonképpen ugyanaz, mint a kártya. Kötelesek elfogadni mindenhol. Külföldön más, de itthon kötelesek, ha nem fogadják el, akkor panaszt kell tenni az adott helyre.
nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már lejárt akkor bevonja, ha nem akkor még addig használható
nov. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!