Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is inkább eltitkolja az...

Más is inkább eltitkolja az egészésügyi gondjait ha nem indokolt elmondani?

Figyelt kérdés
Nekem pacemakerem van 4 éves korom óta, egyszer részt vettem egy EÜ képzésen ahol az oktató azt mondta hogy akinek pacemakere van nem használhat mobitelefont azt hiszem azon az oldalon amelyikben van. Ott titokban tartottam, igazából nem tudom ezt tanusítani mert se mobiltelefontól, se számítógéptől se hasonlóktól nem volt még bajom. Múltkor melóhelyen kezdtet egy fickó vallási szövegbe mikor említettem mert szóba jött hogy ő már nem edz mert volt egy műtétje. Nem szeretem ha lesajnálnak, nem is gondolok arra a hétköznapokban hogy beteg vagyok. Mármint mi értelme azon kattogni amire nincs ráhatásom? Valószínűleg megoldanám az életem valahogy komolyabb problémákkal is. 23f
nov. 11. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ilyet elmondani? Senkinek semmi köze hozzá, egyébként is az egészségi állapotod eleve magánügy
nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges mindenkinek az orrára kötni, ellenben ahol számít, ott nem szabad eltitkolni
nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Egyik se. Semmit sem titkolok, de nem szeretek csak úgy megosztani dolgokat.
nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!