Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogok megélni így, ha...

Hogyan fogok megélni így, ha keresek 250 ezer Ft-ot?

Figyelt kérdés
Tegnap óta élek albérletben. Havi 130 ezer lesz a bérleti díjam+ rezsi az talán lesz 20-30 ezer, buszbérletem 7 ezer Ft, illetve a telefonszámlám 16 ezer

nov. 12. 05:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem szűkösen, de kijöhet.


Minden hónapban a ruhavásárlás/nasi/mozi előtt tegyél félre 10.000 forintot.


Ha tudod mond le a telefonod és válts olcsóbb díjcsomagra és nagyon drága az albérleted a bevételedhez képest, gondolom egy éves szerződésed van, úgyhogy maradnod kell, de próbálj meg egy év múlva inkább szobát bérelni.


Ha diák vagy, akkor próbálj most szünetben még diákmunkázni, hogy legyen spórolt pénzed, amúgy meg kicsit korrepetálni vagy bébiszitterkedni, hogy legyen megtakarításod.

nov. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, de szobát semmiképpen nem akarok bérelni, nem akarok vadidegenekkel egy légtérben lenni. Igen a telefonszámlát azt lefogom váltani, de hűségidő miatt nem tudom márciusig sajnos.
nov. 12. 06:27
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van.

Március után könnyebb lesz (nekem 3000 Ft sincs soha a telefonszámlám, és tökéletesen elvagyok vele...)

Egy kis kiegészítő munkát kereshetsz, legrosszabb esetben mehetsz plazmát adni is.

A rezsi sem mindegy azért, gondolom az első hónap után fogod meglátni, 10e forint különbség is sokat számít ilyenkor.

nov. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, a telefonszámlát mindenképp lemondom, legalábbis ennyit nem akarok fizetni
nov. 12. 07:37
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Telefonszámla 16ezer????? Az meg hogy a francba?
nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Én havonta egyszer töltök a telefonomra 2500ft-ot és simán kijövök vele..
nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

#5 Korlátlan csomag minden szolgáltatónál ennyi. Illetve vodafonenál kevesebb.


Kérdező: havi 100000Ft marad kb a mindennapjaidra. Nyilván nem fogod két kézzel szórni a pénzt, de kijöhetsz belőle simán. Ha odafigyelsz az árakra, akkor még félte is tehetsz.

nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sokat használom a telefonomat de kb 4000 ft a havidíj.


Amúgy én az elején lehet hogy inkább szobát vettem volna ki mert az jóval olcsóbb és kb megfelezted volna a költségeidet.

Plusz célszerű keresgélni jobb lehetőségeket.

250 nem sok, de cipőkanállal ki tudod hozni

nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
250 ezer az már nagyon gyatra annyira elinflálódott a pénzünk, inkább azon gondolkoznék hogyan tudnék többet előteremteni, akár külföldi munkával is.
nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
És még azt se tudod mikor fizesd ki a maradék 65 diákhiteledet. Dolgozni kellene, meg tanulni, hogy pénzt keress az itteni agonizálás helyett
nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!