Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Edenred utalványt hol tudok...

Chris899 kérdése:

Edenred utalványt hol tudok váltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Debrecenben szoktam járni plazmaadásra, és edenred utalványt adnak. Tudtok olyan helyet/helyeket, ahol készpénzre lehetne ezeket váltani?



2023. nov. 17. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Vásárolni lehet vele, de szinte mindenhol elfogadják.


[link]


Ha mindenképpen kp ra akarod váltani, akkor próbálkozz ismerősöknél, ha másnem némi veszteséggel is váltatni.

2023. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ismerősök tőlem távol vannak, egyetemisták vagyunk, így sajnos az ismerősök lehetősége nem megoldható. Olvastam máshol, hogy volt ilyen bolt, ahol beváltották, mert a boltvezető ahol vásárolni szokott a bolthoz, ott is elfogadják, ilyen helyre gondoltam, hogy hátha van ilyen itt. Amúgy abban is benne vagyok, hogy mással ilyen módon váltanék, hogy mondjuk 20 ezer utalványért 16 ezer kp-t fogadok el!

2023. nov. 17. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetemen is vannak éppen ismerőseid vagy valami. Én is ismertem olyat, hogy ha feljött a téma mondta is, hogy ő szereti az ilyet. Meg mivel meg is éri neki így váltani ezért szokott is, ha alkalma van.

Én nem szeretek utalványozni, de szüleim igen. Így mikor plazmát adtam váltották ők nekem. Középsuliban meg ha úgy volt váltottam én a többikenek, úgy, hogy nekem megérje, szüleim meg akkor is szívesen használták. De volt olyan is, hogy átvettem úgy, hogy pl az 500as utalványért adtam 300at, haverom átvette 400ért és mind a kettőnknek volt 1-1 százas rajta.

2023. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!