Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól látom hogy minél tanultabb...

Jól látom hogy minél tanultabb, műveltebb valaki, minél többet elért az életben, annál inkább megválogatja kikkel áll szóba, és annál inkább távolságtartó idegenekkel szemben?

Figyelt kérdés
nov. 18. 11:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába írtam véletlenül Emberek-Egyéb kérdésekbe akartam
nov. 18. 11:08
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
igen, ez így van.
nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy tanultabb ember inkább egy szintén tanultabb emberrel áll le beszélgetni, mert számára sokkal tartalmasabb vele beszélgetni, mint olyannal, aki kevésbé tanult. Szerintem ez lehet a hátterében többségében..
nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
nem tartom magam se műveltnek, se tanultnak. De olyannal nem tudok beszélgetni egy adott témáról, akinél az alapok sincsenek meg. Az nem beszélgetés, hogy a téma alapjait magyarázom valakinek, ő meg összevissza hülyeségeket beszél,v agy látom rajta, hogy azt se tudja merre van előre.
nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Én több mint egy évtizede nem beszéltem nőkkel (kivéve munka), egyik sem ütötte meg az értelmi mércét. Még mindig nevetek azon a vénlányon, aki "inteligens"-nek (igen, egy L) hívott messenger-en. Nekem ennyi elég is volt a tiltáshoz -és a gusztusom is elment az egésztől.


28/f incel

nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

12:02

Mekkora egy teátrális sznob vagy.


Az igazán intelligens agyafúrt ember mindkét rétegben jól feltudja magát találni és ért a másik "nyelvén".

Ahhoz, hogy sikeres légy és befolyásos el kell érned, hogy mindkét réteg tiszteljen. A szubjektív véleményed így is meglesz az emberekről rangjuktól és végzettségtől függetlenül.

nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

#6 Nem láttam benne hasznot, szóval nem erőltettem. Karrier téren sikeres vagyok.


28/f incel

nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
#7 dehogy vagy te sikeres, csak trollkodsz itt xD Nőkkel meg azért nem beszélsz, mert nem állnak szóba veled, semmi más oka nincs. Az “incel” baromság meg jó kifogás arra, h miért vagy ekkora nyomorék. Menjél keress valami poreszt, aztán matyizz egyet ahelyett, h itt rontod a levegőt.
nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#8 A valóságon nem változtat a kétségbeesett ad hominem kirohanásod, a vitát elvesztetted.


28/f incel

nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
szerintem amit te leírtál, azt más szóval sznobizmusnak hívják.
nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!