Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok ebéd közben beszélge...

Szoktatok ebéd közben beszélgetni vagy csak ültök, mint a kukák ?

Figyelt kérdés

Vagy csak toljátok a bélésbe az ételt ?

Ha beszélgettek, akkor miről ?



nov. 19. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Párommal: Általában szoktunk, sőt még valami videót is néha benyom, bár azt nem mindig támogatom. A videó szerintem bőven ráér ebéd után, én ezen az elven vagyok. Vele mindenről szoktunk, pénz, munka, mi történt aznap, stb.

Otthon: Általában szoktunk. Azt beszéljük itt is, hogy mik történtek, problémák, stb. Ritkán vagyok otthon, akkor is keveset, így igyekszem beszélgetni.

nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Általában külön eszünk, nem beszélgetünk.

Irtózom az evés közbeni hangoktól, pl. rágás, kortyolás, nyelés, szürcsölés, csámcsogás.

Külön időpontokban éhezünk meg, van aki később kel, jobban bereggelizik, más főzés közben csipeget, megint más inkább a tévé előtt szeret enni, lassabban, a saját tempójában.

Evés közben, étellel a szánkban nem beszélünk, mert kilátszik a falat, és az eltorzult artikulációtól is rosszul vagyok, ahogy kajával a szájban máshogy ejtik a hangokat a teli szájjal beszélők.

Máskor beszélgetünk, pl. főzés közben.

nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az mondjuk engem is idegesít mikor valaki evés közben nekiáll köhögni, krákogni stb... Szoktam is mondani, hogy ne evés közben akarjunk már megfulladni, meg engem ne idegesítsen senki a köhögéssel, orrfújással, krákogással...
nov. 19. 13:28
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Hogy te mekkora egy sznob vagy...
nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül szoktam enni!
nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk, munkahelyen is kollégákkal, párommal kettesben is ha együtt eszünk, bár van amikor kanapézunk és megnézünk egy részt valami sorozatból közben, családi ebédeken meg pláne (na ott amikor mindenki összegyűlik, gyerekekkel, néha elég olaszos káosz van).
nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
#2 És a fóbiáidra ráfogod, hogy érzékeny vagy. Pedig csak egy fóbiás, aki mindenkibe beleköt. Utálom az ilyen gonosz, kötekedő embert.
nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%
#3 én is utálom az ilyet. Mindig mondom is, h inkább fulladjon meg, ha félrenyelt, de nekem ne rontsa el az étvágyamat senki.
nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Mindig egyedül eszek, sorozatot vagy filmet nézve
nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül szeretek enni, minden napszakban, de persze ha úgy adódik akkor nem mondom, hogy nem.

Közben imádok filmet nézni vagy olvasni.

nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!