Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc évszakod?

Dinnye2 kérdése:

Melyik a kedvenc évszakod?

Figyelt kérdés
Csak a tudományos kíváncsiság hajt, hogy átlagban az itteniek körében melyik évszak a legnépszerűbb.(; Nagyon légyszi, írjatok indoklást is!

nov. 20. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Tél
Tavasz
Nyár
Ősz
Mindegyiket szeretem(:
Egyiket sem szeretem):
54 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok meg, hogy miért!!!
nov. 20. 15:59
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az ősz. A nyár túl meleg. A tél hideg. Az ősz gyönyörű novemberig. Meg a gyerekeim is ebben az évszakban születtek.
nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Nyáron születtem, azt is jelöltem. De mindegyik évszakban megtalálom a szépet :)
nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Kora ősz, vagy inkább nyárutó. Szeptember-október. Még szép, napos az idő, de már nincs hőség.
nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
A régi havas teleket szeretem a legjobban, de így, hogy már nincsenek, az ősz lett a kedvencem.
nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Az ősz és a tél. A télt azért mert szép a táj amikor van hó, és csillezni lehet egy forró csoki vagy tea mellett bent a jó melegbe akár kádba míg kint süvit a szél vagy épp havazik és hideg van. Az őszt azért mert az elmúlás öregedés évszaka, és bár nem vagyok öreg de számomra kellemes és békés érzést kelt főleg mikor peregnek a levelek
nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
37%
Én nekem sokáig a tél volt a kedvencem mert havazik. De rájöttem hogy ez sajnos már nem igaz. Én a nyarat meg a tavaszt szeretem legjobban mert meleg jó idő van nagyrészt és a ilyenkor a természet is szép. Az őszt rühellem mert kezdődik a suli, az idő elkezd egyre hidegebb lenni és ráadásul még rengeteget esik is, a fákról lehull a levél amit lehet összekaparni.
nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem az őszt is a színei és az időjárás miatt, de a kedvencem a tavasz. Zöldül, éled, kibontakozik minden, végre kilépünk a kietlen télből. Amit amúgy szeretnék, ha lenne hó, de nincs. A gyerekeim is tavasziak, én is.
nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

nyár☀️🌅🏖️🏝️


(csak)

nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Tél. Szeretem a hideget és a szép havat. Kár, hogy már nincs egyik sem.
nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!