Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az az egy dolog az életedbe...

Mi az az egy dolog az életedben, amin folyamatosan dolgoznod kell és neked óriási meló, másnak pedig természetes?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ami folyamatos szorongással tölt el, képzed magad benne, melózol rajta, de valahogy mindig ott van az esőfelhő a fejed felett és nem tudsz szabadulni tőle.


Csak pár példa, mikre gondolok: állandó súlyprobléma, extrovertáltság, introvertáltság, a külsőd, az anyagi helyzetek (nem az hogy most épp sz.rban vagy, hanem általánosan mindig anyagi problémáid vannak), munkahely (vándorolsz, sosem találod a helyed), szociális fóbia, stb.


Szóval 1 dolog, ami jelentősen az életed része és úgy gondolod, ha az megoldódna, akkor tulajdonképpen rendben lennél magaddal.


nov. 20. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Gyereknevelés
nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Kajához való viszonyom.
nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Intovertáltság, szociális fóbia
nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elviselni az embereket
nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen házimunkához kegyetlenül lusta vagyok, nehezen tartom rendben a környezetem.
nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Súlyprobléma
nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Munkahely (ezzel való nehézségek miatt anyagi problémák). Mondjuk, ez utóbbi gyermekkorom óta vissza - vissza térő probléma.
nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elhízott voltam, fogytam több mint 50 kilót, és a legtöbb ember nem képes megérteni, hogy nem tudok hátradőlni, hogy jó, oké, kész vagyok, most már azt eszek, amit akarok. hanem ÁLLANDÓAN figyelnem kell a súlyomat, az étkezést, a sportot, hogy ne hízzak vissza.

Még a családtagjaim szerint is "megszállott" vagyok.

Ja, de ha nem lennék egy kicsit az, már újra 130 kiló lennék. Így meg 8 éve tartom a normál súlyt.

nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pénz, kocsi, karrier.
nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem csak egy dolog van, amivel küzdök, de talán ami a legrosszabb, az a szociális fóbia. Ezzel együtt jár a munkahelyi problémák, a "nem találom a helyem" érzés, a baráti kapcsolatok hiánya, önbizalomhiány, depresszió. Ezekkel küzdök mindennap.
nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!