Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jön már november vége...

Miért jön már november vége előtt előreláthatóan a hajnali fagy, a napközben 3-5 fokos csúcshőmérséklet? Nem lenne jobb, ha végre valahára megszűnne a tél és 15 foknál soha nem lenne hidegebb?

Figyelt kérdés
Október és május közt kb hibernálom magam, gyűlölöm a hideget, a korai sötétet, az undorító késő ősz-tél-kora tavaszi időszakot.
nov. 21. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem lenne jó. Se a természetnek, se a termésnek. Mellesleg nekem se, mert utálom a 15 foknál magasabb hőmérsékletet. 🤔😂
nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jó. Ha fázol akkor ötlözz fel jobban.
nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lehetne úgy hogy mínusz csak télen van, de mindegy, majd Karácsonykor lesz biztos 20 fok.
nov. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem lenne jó. Én ilyenkor november vége felé már vágyom erre a jó csípős időjárásra. Remélem havazni is fog rendesen a télen.


Viszont egyébként amint elérjük január 1-et, onnantól már nagyon szívesen áttekernék áprilisra.

Január-februárt nem szeretem. Márciust max akkor ha valami nagy felmelegedés jön és napközben 20+ fok ami általában nem szokott jönni még akkor vagy ha jön is akkor nem tart sokáig.


Áprilisban már van esély, hogy beálljon a nyár. Emlékszem, hogy 2020 április 6-án medencéztünk mert olyan meleg volt.

nov. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Miféle ostoba kérdés ez mégis?
nov. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tök jó lenne. Akkor is, amikor a mostaniaknál négyszer durvább járványok lennének, mert nincs, ami kiirtsa őket, és persze az is tök jó lenne, ha a terményeink 90%-a kirohadna, mert bizony a talajnak is szüksége van a tél munkájára.
nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezen az éghajlaton az élőlények megfelelő egyensúlyához nem árt a hideg sem.


Amúgy lehet, hogy nálad csak megszokás, hogy ennyire fázós vagy - bár nem biztos, én pl a meleget voltam képtelen megszokni, pedig folyamatosan lenne rá lehetőségem.



20-22 fokra fűtés (éjjel 19-20), napi 2 KIszellőztetés, séták, sportok, túrák a szabadban és megfelelő minőségű, hosszúságú télikabát.

nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Így sincsen hideg, szóval nem tudom, mi a baj...


4-5 fok az nem hideg, már bocs. csak fel kell öltözni. Hideg a -4-6 ;)

nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze társasházban lakóknak mindegy, vagy akinek olyan a fűtés hogy alig fogyaszt. De amúgy sokan örülnének ha később jönne a hideg, nem azért mert nem lehet felöltözni kint, csak bent kevesebbet kellene költeni fűtésre, tisztább levegő, stb.
nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!