Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni az aluljár...

Mit lehetne kezdeni az aluljárós hiénákkal? Mit mondjak hogy elhúzzanak?

Figyelt kérdés
Kikről beszélek? Akik ott állnak az aluljáró autómatáknál és várják a gyanútlan áldozataikat hogy pénzt kéregessenek. Meg akik random megállítanak az utcán ugyan ezen okból. Már tényleg kezd elegem lenni. Ezeket a seggfejeket hogyan lehet a legcélszerűbben lekoptatni? Egyszer mikor leültem a plázába kajálni, leült hozzám az egyik seggfej hogy nem e veszek kaját neki. Elmondom hogy drágább ruhákban volt mint amennyibe a telefonom került kajára meg nem maradt neki úgy látszik. Hogyan küldjem el ezeket az anyjukba? Ti hogyan szoktátok?
nov. 23. 23:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nézd levegőnek őket. Ha nagyon nyomulnak, és sarokba vagy szorítva, akkor pedig légy határozott. "Nem adok!". Ha ilyen szégyenkezve, elpirultan próbálsz kifogásokat keresni, akkor nem hagynak békén. Látják, hogy sebezhető vagy, és nyomulni fognak. Muszáj bunkónak lenni, és fapofával lerázni őket.
nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Soha ne nézz a szemükbe, illetve ha tudod, hogy nagyon rámenősek ahova mész akkor imitálj telefonbeszélgetést, mint a politikusok. Játszd el, hogy sietsz, mondjad is nekik. Ha többen vannak és balhés környéken vagy akkor pedig tényleg telefonálj valakivel.
nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Karigeri erre azt válaszolná: közlekedj a felszínen! :D
nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Semmilyen szinten nem reagálsz.

Nem köszönsz, nem válaszolsz, rájuk se nézel.


Nekem vidékiként ez nagyon nehéz volt és az is a mai napig, de sajnos ezekkel nem lehet mást, mert az empátiát gyengeségnek tartják, amit ki kell használniuk.

nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

#4

Nagyon igaz. Én is vidékiként kerültem városi közegbe. Ahhoz voltam szokva, hogyha valaki szól hozzám, akkor köszönök neki, és meghallgatom mit akar. Még mindig nem bírtam felvenni az igazi "bunkó" stílust, de már egyre profibb vagyok a kéregetők lerázásában.

nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Két szó: Nincs pénzem.
nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
29%

"Elmondom hogy drágább ruhákban volt mint amennyibe a telefonom került kajára meg nem maradt neki úgy látszik."


Mond neki akkor az igazat ezt.

nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1, Mondani neki egy címet, ahol esetleg kaphat ingyenkaját/segélyt, azaz egy segélyszervezet címét. Kérjen ott;

2, Nem foglalkozni velük;

3, Vinni magaddal egy személyi riasztót, és amikor leállnak a bajukkal, megszlaltatni azt:).

nov. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy jönnek felém, már emelem a kezem olyan "állj" tartásba, hogy esélyük se legyen közel érni és megszólítani. Ez vált be nekem a legjobban eddig.
nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem mész oda hozzájuk!
nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!