Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dél-Koreába vágyódó középkorú...

Dél-Koreába vágyódó középkorú férfinak milyen ajándékot lehetne adni?

Figyelt kérdés
Felkutattam az internetet, de mint Koreát nem ismerő ember, egyszerűen nem találok megfelelő koreai ajándékot. Útikönyv, tea nem jöhet számításba. Teázáshoz kapcsolódó csésze, valami ajándéktárgy, akár szerencsehozó dísztárgy (!!!), bármi szóba jöhet, de megállt a tudományom. Bármire rákeresek japán, vagy kínai tárgyakat találok csak. Sajnos az értékhatár is kb. maximum 6000 forint lehet. Kérlek, segítsetek!

nov. 24. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tusfürdő csomag.
nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Repjegyez
nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
kpop válogatás
nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Sugárvédő öltözetet (ha Kim Dzsong Un esetleg megkínálná a délieket egy kis atommal). :)
nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami koreai nasi válogatás? Nem tudom hirtelen milyen néven futnak ezek, de kb bármilyen országból lehet rendelni ilyen

“nasi-boxot” különböző értékben. Én más országokból már rendeltem ajándékba. Egyrészt érdekes, nem szokványos ajándék, plusz jó szórakozás végigkóstolgatni őket. Bár árban lehet kicsit drágábbak mint a keret, nem tudom.

nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg kimchi
nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!