Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 6-9 éves kislánynak, kisfiúnak...

6-9 éves kislánynak, kisfiúnak ajándék?

Figyelt kérdés
A sulim minden évben tart adománygyűjtést a szegény családoknak így karácsony környékén. Én minden évben más korosztálynak ajándékozok, idén a 6-9 évesekre gondoltam. A kisfiúnak és kislánynak vettem külön külön gyerektusfürdőt. Egy-egy könyvet gondoltam belerakni még a csomagokba vékonyabbat, amibe képek is vannak. Mit gondoltok mit vegyek még (akár külön tippeket is elfogadok lányoknak és fiúknak, vagy uniszex ajándékok is johetnek)?

dec. 1. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Csoki
dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csoki, édesség vagy akármilyen étel nem megfelelő, mert nem tudom pl. mire allergiások, mit szeretnek/nem szeretnek, stb…
dec. 1. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ.

Ha nagyon jó módban élnek, akkor szinte csak nagy és értékes ajándéknak örülnének.


Viszont ha, szerényebb életmódú családról van szó, akkor véleményem szerint a mai kor gyermeke jobban örülne valami technikai kütyünek.

dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy adománygyűjtésen nem emlékszem mióta szokás technikai eszközöket ajándékozni….. de ha az is lenne, semmi törékeny tárgy kizárólagos, így az sem játszik.
dec. 1. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, nem okoskodni kell, hanem akkor érthetően leirni mit szeretnél, mert mivel semmit nem írtál, hogy honnan, hova lenne az ajándék, így fingom sem volt mit tanácsoljam, azért javasoltam a technikai kütyüt.


De leszarom mi a szart adsz a kölyköknek. Ez nem az én gondom!

dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
öngyújtó,petárda,ilyesmik,azokkal biztos jól elszórakoznának.
dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 azt hittem egyértelmű, hogy ismeretlen kisgyermekeknek nem szeretnék “technikai kütyüt” ajándékozni adományozás képpen 😂

Az meg hogy nem a te bajod hogy én mit ajándékozok, erre annyit tudnék mondani, hogy akkor minek vagy fent gyk-n? Mert hogy akkor nem csak az nem a te problémád, hogy Én mit ajándékozok, akkor más kérdések sem a te problémáid, valamint a te kérdéseid sem mások problémája, de itt nem ez a lényeg, hanem hogy segítsünk egymásnak.

dec. 1. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsebtársas, kicsi memóriajáték, kártya, lánynak lányos cucc, mint hajgumik, hajpánt, csat, 1000 féle ilyen olyan ceruza, filc, notesz van amiből lehet választani, tolltartó, matrica, kreatívkodós cucc amiben minden benne van
dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!