Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Németországban, Ausztriában...

Németországban, Ausztriában mennyivel fogadják el jobban a melegeket, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
dec. 2. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Remélem , se hogyan sem .
dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Ne a szexualításod alapján akard elfogadtatni magad, hanem a viselkedésed alapján.

Én alapjáraton nem tartom normálisnak ha egy ember a saját neméhez vonzódik, ez még nem jelenti azt, hogy bántani fogom , csupán abnormális.

Próbálj szerencsét, pénzügyi szempontból ideálisak.

dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Ausztriában ez a normalitás része. Nyilván ott is van egy-két homofób vonyító pöcs, de ott ők vannak kinézve, lenézve, kiközösítve.
dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen mindegy, hogy több tízmillió ember átlagát tekintve milyen arányban fogadják el a melegeket. A közvetlen környezet számít.


3-as!

Ausztriában nem a normalitás része, legfeljebb többen elfogadják, hogy ilyen is van.

dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mértékegységben gondolod? (mennyivel jobban...)
dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

5-ös!

Százalékos arányban lehet meghatározni. Erre írtam, hogy semmi értelme.

dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Tisztázzunk azért néhány dolgot ha már ilyen haladónak néz ki ez a század.

Harminc évvel ezelőtt - tehát a vaskalapos boomerek fénykorának Magyarországán - együtt dolgoztam egy meleg férfival. A maga területén vezető beosztásban dolgozott, nagy szaktekintélynek számított. Nem titkolta a szexuális hovatartozását, de nem is hirdette. A lényeg, hogy soha senki egy rossz szót nem mondott róla, még a háta mögött is úrnak "szólítottuk", így hivatkoztunk rá. Mondom, harminc éve, a kirekesztő őskorban.

Ugyan mit lehetne elfogadni a melegeken ennél jobban? Nem is kellene tudnunk a másik ember szexuális preferenciáiról, semmi köze nincs egyikünknek sem a másikéhoz. A meleg tűzoltó oltsa a tüzet, a meleg orvos gyógyítson, a meleg szomszéd meg köszönjön, ennyi!

Ahogyan a #2 mondja: a viselkedés a kulcsszó. Ha egy 80 kilós szakállas férfi kirúzsozza magát, miniszoknyát vesz fel neccharisnyával és tűsarkú cipővel, legyen már megengedve nekem, hogy felszalad a szemöldököm a látványától. Ha a meleg kolléganő félreérthetetlenül rákacsint a heteró recepciós csajra, esetleg csókot dob neki, ne kelljen már azt nekem megünnepelni.

Nem értem ezt a nagy elnyomottság érzést, ez nem Afganisztán, itt kevesebb hátrány éri a melegeket a hétköznapok során, mint akár a rossz fogsorú embertársainkat.

dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%

“ Ausztriában ez a normalitás része. Nyilván ott is van egy-két homofób vonyító pöcs, de ott ők vannak kinézve, lenézve, kiközösítve”


Hogy micsoda??😂😂😂 Te éltél valaha Ausztriában vagy Németországban?😂😂😂


Büdös életben nem lesz a normalitás része. Az, ami 30 éve még súlyos pszichés betegségnek számított nem lesz soha a normalitás része. Max. vannak olyanok akik elfogadják vagy leszarják.

dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szépen hangzik amit mondasz, de f.szság.
dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Mindhárom országban maximálisan elfogadják őket.
dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!