Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen értékes tárgyaddal...

Milyen értékes tárgyaddal fotózkodsz az instán?

Figyelt kérdés

drága márkás autóddal pózolsz vagy milyen egyéb márkás tárgyaddal?

milyen tipusúak vagytok, miért pózoltok a márkás dolgaitokkal?


dec. 2. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
3 db képem van Instán az autómról, rólam egyetlen kép sincs. Ezek is kb. 5 évvel ezelőttről. számomra teljesen értelmezhetetlen platform
dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem olyan csaladbol szarmazom, erted.
dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Csak rajzaim vannak kint, kb. a festék a legdrágább, amit láthatnak ott :D
dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cosplayer vagyok, minden, amit viselek, nagyon drága és értékes, szóval ruhákkal/cipőkkel/parókákkal/kiegészítőkkel, de gondolom, nem erre gondoltál.
dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 hasonlóra gondoltam :-) ebbe a kategóriába te is beleférsz, a személyiség érdekel, és hogy miért készülnek a fotók :)
dec. 4. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, a négyes vagyok. Köszönöm, örülök, hogy segíthettem. További kérdéseidre felelve: a képek azért készülnek, hogy megörökítsék a cosplayt és az eseményt, bár ez nyilvánvaló.

A személyiségemről keveset lehet ebből leszűrni, de ha neked mégis sikerült, kíváncsi vagyok.

dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6 dehogy sikerült leszürnii, a kérdés is azért irodott, mert kiváncsi vagyok milyen személyiségek azok akik drága holmikkal jelen esetben ruhákkal pózolnal, vagy olyanok akiknek drága autójuk van és azzal fotózkodnak miért teszik, mi a céljuk vele, ha mások látják, hogy milliós dolgaik vannak stb.

nálunk nem annyira divatos a cosplay ez valami animés dolog, hogy beöltöznek a szereplők jelmezeibe? milyen mélységben vagy benne, hobbi szinten talán?

dec. 4. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!