Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnél több Instagram követőt?

Szeretnél több Instagram követőt?

Figyelt kérdés
Sokan szeretnének több Instagram követőt. Mi a ti véleményetek erről? Ha varázslatra bekövetne 300 ember te elfogadnád vagy nem érdekel ez a téma? Mi a véleményetek? Indokoljátok is!

dec. 4. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel.
dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Jobban örülnék, ha a jelenlegi követőim közül (90 van épp) nem csak 1-2 likeolná a posztjaim. Régebben, mikor aktívabban posztoltam, ilyen 110 körül voltak, de a 30 likeot szerintem sose értem el.

Úgyhogy a válaszom az, hogy igen, szeretnék több követőt, de akkor ne csak a negyedük likeoljon.

dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs honnan van 180 követőm... nem is érdekel. Olyanok követtek be akiket nem is ismerek. De nem is érdekel hogy hányan követnek, mert én a másik oldalon állok. Követek embereket, oldalakat, de saját kontentet nem pakolok ki.
dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis minek? Kinek és mitől lesz azzal jobb?
dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4-es! Csak érdekel az emberek véleménye az oldalról. Én is azt gondolom, hogy akkor van értelme a sok követőnek, ha az ember üzenetet közvetít a követői felé, érdekes értékes tartalmat gyárt. Nem gondolom, hogy bárki több lenne ettől, ez csak egy szimpla kérdés, de köszönöm a válaszod, szép estét!
dec. 4. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tartalomgyártó vagyok, de nagyon kis számú követővel a magam körein belül (1000-30 000 van a nagyobb neveknek, nekem 215). Akkor örülnék több követőnek, ha ők értékelik, amit csinálok, és nem csak üres profilok, akik figyelmen kívül hagynak.
dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem gyozom a sok gagyi profilt eltavolitani. Fotozom, miota Meta lett, semmit nem er a hashtag, senki nem lajkol, csak kovet. Eltavolitom oket. Regen a BBC hivatalos lajkolta fotom, mert nem a pcsam fotozom.

Ja, es en se latom az altalam kovetettek nagy reszenek kepeit, viszont rengeteg ordenare szemetet, amit egy algoritmus nem hozhatott volna fel, ha nem fogyatekos.

dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
nincs instám.
dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Évekig rendszeresen posztoltam. Voltak időszakik, amikor naponta akár többször is. Valami 500-800 körüli követőt összeszedtem, jó ideje nem változik érdemben, nem látszik, hogy e fölé tudnék menni. Valamennyivel gyarapodik, de kb. ugyanannyival csökkenni is szokott, így stagnál a szám.


Monjduk jellemzően se szelfi magamról, se jó csaj nincs a képeimen. Cuki állat és szép helyek előfordultak, de nem rendszeresen.


Most már évek óta egyáltalán nem posztolok semmit.

jan. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!