Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokszor körbejárt téma: hogy...

Sokszor körbejárt téma: hogy lehet úgy összesz*rni a WC-t, hogy a WC deszka ülőfelülete is foltos legyen, elől, a lábak közötti részen?

Figyelt kérdés

A női WC-ben jártam reggel, és szarcsíkos volt belül a WC (középen van a víz, óhatatlanul mindig csíkos lesz, ha nem használják a WC kefét, és nem szokták, ez a látvány gyakori itt sajnos), ami nem érdekelt, letakarítottam, de utána láttam, hogy valami barna folt van még az ülőkén is. Undorodva letöröltem, mert nem tudtam volna jó érzéssel otthagyni a fülkét, de azóta a másikat használom és teszem addig is, amíg nem látom jelét, hogy jártak itt a takarítók és alaposan lefertőtlenítették.


A fő kérdés pedig adott: hogy lehet bármivel is így, felül összerondítani a WC ülőkét?


Nem kitaláció, de én is sajnálom, hogy valódi, utálok mások után takarítani.


dec. 7. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok (a legtöbb) nö nem ül rá a WC-re, hanem csak fölé "guggol". Viszont mivel a WC magassága nem erre lett tervezve, nem egészen kerül a lyuk fölé, hanem sokszor csak a deszka fölött van, a termék meg oda kerül, ahová sikerül ,és ez néha a deszka maga
dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy annyira sürgős volt a dolog, hogy már a leülés közben megkezdődik az ürítés, így egy kicsit félremegy a célzás.
dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
1# A férfi wc-be öröm bemenni, ugye? A legtöbb nő? Hát még a legtöbb férfi:)
dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak tippelek, "robbanhatott" leülés közben.
dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
(de hogy miért hagyja úgy ott, na az az igazi kérdés...)
dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves ötös, ez engem is mindig foglalkoztat, ha ilyet látok. Sokszor bosszankodom miatta, részben ezért is írtam ki a kérdést.
dec. 7. 15:18
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom a választ, de egyszer nekem is sikerült összekenni, itthon, ahogy álltam fel. Semmi extrémet nem csináltam, de úgy általánosságban nagyon kétbalkezes vagyok. (Természetesen nem hagytam úgy, de ez a kérdés szempontból nem releváns.)
dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

Lehet hogy a wc ülőkével törölte ki a seggét. Tudod ha nincs papír...

De láttam én már összeszart wc ajtót is.

dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan is, hogy nincsenek meg a feltételek a megfelelő tisztasághoz. De legtöbbször csak akarat kérdése lenne.
dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Én nem járok női wc-be, de mindenkitől azt hallom hogy a női wc sokkal gusztustalanabb. Nálunk a körülhúgyozott piszoár volt a divat, mostanában nem látom, talán mert feltakarítják. :)
dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!