Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Véleményed szerint rendesek...

Véleményed szerint rendesek az emberek alapvetően ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Tükrözi a társdalmat?
dec. 7. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Véleményem szerint kb ugyan olyan itt is, mint bárhol máshol. Annyiban másabb, hogy itt szabadjára merik az emberek engedni a mocskos dolgokat, mert nincs következménye. Szóval.. aki a való életben rendes az itt is az, aki pedig itt egy gyökér (most nem arra gondolok, ha valaki trollkodik, hanem az agyament nap mint nap kiírt ugyan olyan gyűlölködő vagy épp kamu rosszindulatú dolgokra) az valószínűleg az életben is az.
dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú, sok a frusztrált es semmi segítő szándékuk nincs, csak agitálni, hergelni, alázni, és lehetőleg minél nagyobbat rúgni abba, aki mar fekszik

De vegulis ez az átlagember szintje

dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hogy rendesek-e?

Azt kötve hiszem.

dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
rendes az istállóban .
dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Tisztelet a kivételnek!


NEM!!!


- Sok elmebeteg az ezo rovatban.

- A "ÉN JOBBAN TUDOM, MINT AZ ÁLLATORVOSOK!" az állatos rovatban.

- A sok spicli jelentgető ÁVÓ-s.

- Meg a sok "Oszt honnan tudod, linkeljed mán be!" okoskodók.

- Meg a napi kismillió "Hol ismerkedjek?" "Kicsi a farkam?" és hasonló kérdések kiírói.


És a cenzor személyzet meg ... inkább le sem írom.

dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt rendesebbek mint a névvel vállalható facebook kommentekben, én azért néztem fel először ide mert nem bírtam az ilyen facebook Pistabácsi Józsibácsi Margitnéniket olvasni se meg a megmondóember pasikat nőket akik ott saját nevükkel büszkén lehúztak mindenkit.
dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ember dönti el, hogy ki rossz indulatú és ki nem. Sajnos hiába jó valaki ha a válasz alapján szimpatizálnak veled az emberek, hogy tetszik-e a kérdés vagy sem.

Az emberek általában a kérdésükre nem választ hanem a saját igazukat akarják hallani. Ilyen például a családi kérdések és az Ezotéria.

Egy ember személyét, értékét és kedvességét nem pontozással lehet eldönteni.

dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem igazán, de szerencsére azért akadnak még kivételek. Aminek örülök, mert jó látni, hogy a trollok, frusztráltak még nem üldöztek el innen minden normális tagot.


A színvonal már évek óta zuhanórepülésben van az oldalon, de még így is jobbnak érzem az itteni helyzetet, mint mondjuk pl. a FB kommentszekcióján.

Tisztelet a kivételnek, de nagyon sokan még így is frusztrációlevezetőként használják az oldalt; direkt belerúgnak még egyet abba, akin látszik/érződik, hogy nincs jól, majd kárörvendenek egyet, szándékosan uszítanak, kiforgatják mások szavait, kötekednek. De közben mégis, mintha az utóbbi hetekben több rendes emberbe botlottam volna, mint mondjuk tavasz-nyár idején, akik képesek felfogni a kérdést, annak súlyát és kellően válaszolni is rá. Nem a saját panaszukat tolni, önsajnálatba merülni, hanem a kérdezőnek segíteni.


A társadalmat pedig, sajnos, kellően tükrözi. A bunkó, arrogáns, butácska, trottyon lévő emberke hangosabb mindenhol, és elnyomja a rendes, kedves réteget, főleg, hogy az utóbbiból kevesebb is van már.

dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Párszor már kifejtettem a gondolatmenetem, miszerint eleve kevés itt az aktív felhasználó. És gyakorlatilag ugyanaz a néhány ember írogat folyamatosan minden kérdésre. De vannak akik például több 100 kérdést is legyártanak havonta.


Eleve picit azt érzem, hogy azok az emberek aktívak online, akiknél nincs valami rendben a való életben.

dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak itt normálisak is, csak ha egy kérdés alatt felgyűlnek a trollok kötekedni, oda inkább nem írnak semmit, mert belekötnek. A kérdés feltevő meg joggal azt gondolja, hogy itt mindenki kötöszködő troll. De volt olyan kérdés, ami alatt bevallották, hogy csak részegen gyakoriznak páran. Így értettem meg, hogy miért kötnek bele néha agresszíven a kérdezőkbe.
dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!