Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mukodik a tudatos...

Hogyan mukodik a tudatos almodas? melyik a legjobb modszer?

Figyelt kérdés
arra vagyok kivancsi hogy ha mar sikerult tudatos alomba lepjek akkor hogyan iranyitsam az almaimat meg mindent amit tudni kell a tudatos almodasrol

dec. 9. 05:24
 1/6 A kérdező kommentje:
melyik legjobb modszer arra hogy tudatos alomba keruljek?
dec. 9. 05:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt írom le, ami nekem bevált, kábé 2-3 nap gyakorlás után. De olvastam olyanról is, akinek nem működött.


Amikor ébren vagy, rendszeresen nézz körül, vizsgáld meg a környezetedet, az érzéseidet, hogy valóságosnak tűnnek-e, és gyanakodj, hogy nem lehet-e, hogy álmodsz. Minél többet csinálod nap közben, annál jobb. Ha ezt sokszor gyakorlod, előbb-utóbb valószínűleg álmodban is előjön, hogy gyanakodni kezdesz, hogy ez a valóság-e, és ha akkor felismered, hogy nem, akkor a tudatod bekerül az álomba, és képes leszel irányítani.


De óvatosan, mert nekem pl. alvási bénulást okozott, és baromi rossz volt.

dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éves koromban tanultam meg egy rajzfilm hatására. Eldöntöttem, hogy menni fog, és ennyi. Sajnos nem mindig jövök rá, hogy álmodok, így olyankor nem tudom irányítani, de ha tudom hogy álmodok akkor megy. Figyelj mindig napközben, mikor felvagy és kérdezd meg most álmodsz-e. Álmodban pedig lásd meg a képtelen dolgokat, pl beszélő állatok, rendellenes jelenségek, stb. És ha észleled, hogy álmodsz akkor gondolj arra amivel változtatni szeretnél az álmodon. Én pl képes vagyok ,,eltekerni" is a képkockákat, mintha pl egy videót néznék. Egyik percben azt álmodom, hogy kergetnek, tekerek egy képkockát és ott teljesen más lesz. Az amit én akarok.
dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ne ijedj meg az alvási paralízistől/bénulástòl. Nekem rengetegszer volt, de akkor is csak tudatosítsd magadban, hogy még nem kelt fel rendesen a tested, és ennyi. Próbálj meg olyankor visszaaludni, és ne harcolj.
dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#4 köszi
dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képzelj el egy képet leheto legvalóságosabban es zuhanj bele
febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!