Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 évesen miért nem számít...

29 évesen miért nem számít fiatalnak az ember?

Figyelt kérdés

dec. 10. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezt ki mondta neked? Én 37 leszek és a dokim mondta egyik nap, hogy "ne aggódjon ezen, maga még nagyon fiatal"...
dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Annak számít
dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert Addigra már felnőtt vagy. Jó esetben diplomával, melóval, és még pár év, 30 vagy, és olvashatod itt a Gyakorin, hogy férfiként már öregember vagy, és pedofil állat, ha van egy 20 éves partnered.
dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ki mond ilyet? Ember egy huszonéves hogyne lenne fiatal. Majd mikor 80 évesen visszagondolsz erre, jó nagy baromnak fogok gondolni magam, amiért ilyet mondtál.
dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad*
dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Ki mondta?
dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Mi lennél ha nem fiatal? Középkorú? Öreg?


Egyértelműen egy 19 éves meg egy 29 éves is fiatal de azért a kettő közel sem ugyanaz.

dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
2 éve súlyos állapotban kórházba kerültem. 38 voltam. Az orvos azt mondta, hogy simán felépülhetek, még fiatal vagyok. Tőle függetlenül két másik orvos is azt mondta, hogy fiatal vagyok.
dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
#8 azért egy 38 évest már túlzás fiatalnak nevezni. Ezt csak azok szokták mondani, akik legalább 38 évesek és nem akarják elfogadni a tényt, hogy már nem fiatalok, az már a középkorúság küszöbe. Az orvosok valószínűleg úgy értették, hogy ahhoz még fiatal vagy, hogy ne épülj fel. De általánosságban egy közel 40 éves ember már nem fiatal, akármennyire is fáj ezt elfogadni.
dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen a középiskolások között öregnek szamítasz. 29 évesen egy nyugdíjas találkozón meg fiatalnak szamítasz. Minden csak viszonyítás kérdése.
dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!