Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy haverotok...

Mit tennétek, ha egy haverotok barátnője a buliban mindig elvenné valamiteket?

Figyelt kérdés

Fura kérdés tudom, de van egy haverom, igazából gimiben voltunk osztálytársak, de semmi extra és neki a barátnője (akivel egyáltalán nem ismerjük egymást) mostmár második alkalommal vette el valamimet a diszkóban.

Az előző alkalommal kikapta a kezemből a piámat, mert hogy én elloptam a fiújától, közben meg egyáltalán nem. Most meg a szemüvegem nyúlta le mert, hogy ez nem is az enyém és az egyik barátnőjétől vettem el. Az utána mondta hogy nem is az övé, de a csaj bocsánatot nem kért azért utána. És ez így kiegészülve egy nagyon beképzelt viselkedéssel.

Beszélni nem lehet vele, már próbáltam. Gondolkodtam rajta, hogy legközelebb ellököm a francba, ha megint nekem áll, de nem tudom... A végén még én lennék a f*sz.

Ilyenkor mit csinálnátok ha ez veletek történne?


dec. 10. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Irányba kell állítani, vagy szólni a párjának, hogy fogja vissza. Az én cuccaimhoz biztos nem nyúlna, tuti rászólnék. Hány éves, 15? Tök éretlen viselkedés.
dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi, de ilyen 19-20 körül lehet.
dec. 10. 15:14
 3/3 anonim válasza:
Beverném az arcát
máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!