Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, aki utál telefonálni??

Figyelt kérdés
dec. 14. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Szociális fóbia
dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utálat erős kifejezés. Inkább úgy fogalmaznék hogy jobban preferálom az élőben történő kommunikációt, de ha már mindenképp telefonon kell beszélnem, akkor FaceTime. Chatelgetni meg végképp nem szoktam
dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ėn😀
dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem tudom, a mai világban én akkor szoktam felhivni valakit, ha gyorsan elakarom érni és valami fontosat akarok.

de ezek az órákig tartó cseverészések kiakasztanak..

dec. 14. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szakítottam meg egy barátnőmmel a kapcsolatot, mert miután elköltöztünk és már távol laktunk egymástól, állandóan hívott telefonon, órákig tartó beszélgetések voltak, de élőben meg lusta volt találkozni. Azt mondta, minek, így kényelmesebb.

Egy idő után meguntam, mert nekem ez olyan mintha egy szellemmel beszélgetnék, nem látom, csak a hangját hallom, nem látom az arckifejezését stb.

A telefont ügyintézésre használom és gyors megbeszélésre találkozók egyeztetésére stb . Ezek a hosszú telefonos beszélgetések úgy leszívták az agyamat, hogy mindig olyan voltam utána mint egy zombi.

dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Utálom a telefonálást. Ismeretlen számot fel se veszek. Ismeretlen emberrel utálok telefonálni, élőben viszont teljesen más, az élő találkozókat preferálom. Emellett sok messenger ès whatsapp üzenetküldés történik.
dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk a távol lakás sokszor elrettent a személyes találkozásoktól és olyankor tényleg jobb a telefon.


Szerintem úgy lenne igazságos, hogy akkor egy olyan helyen találkozzunk, ami mindkettőnknek egyenlő távolságra van, de van aki erre nem hajlandó. Elvárja, hogy 2-3 óra alatt kibumlizzak, ugyanennyi idő alatt haza, miközben nekem is a hét munkából, iskolából és egyebekből áll, ezért mondjuk a hétvégémből nem szeretnék egy napot 4-6 órás utazgatással tölteni.

Olyan is van, hogy hajnali 5 körül indul a vonatom és este 9-10 körül érek haza, aztán marad efy darab napom a hétvégéből, amit pihenéssel tölthetek el.


Ezért inkább őket felhívom, beszélgetek velük.

dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben ugyanez a véleményem kérdező

Kár hogy nem akarsz sms-ben vahy messegeren irogatni, beszélni...

(Nem troll válasz)

dec. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jelen. Nem látom a másik felet, így ez zavaró.
dec. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fél év alatt nem fogyott el a feltöltőkártyámról a 3500 forint.Már a szolgáltató is írt sms-t,hogy csak nincs valami gond...:)

Utálom a telefont, kizárólag ugyintézésre használom.Nem is okostelefon,csak amolyan egyszerű.

Élő beszélgetést nem pótolja semmi,az egy élmény.Sajnos ma az emberek képtelenek kommunkálni,beszélgetni 3D-ben :/

És mivel az utcán, járműveken sem telót nézegetek,rengeteg érdekes és szép dolgot észreveszek,látok.Amit a legtöbb ember nem is tud,hogy van egyáltalán...

Mondjuk a csúcs,amikor kirándulok és az erdőben szembejönnek turisták folytonosan a telefont nézve....Nem látják maguk körul azt a csodát,amit a természet ad !

dec. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!