Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek szerintetek azok a...

Melyek szerintetek azok a tárgyak,amiket ha ott hagy valaki munkahelyen vagy otthon,akkor az fix hogy ott marad és senkinek sem jut eszébe hozzá nyúlni vagy alrébb helyezni?

Figyelt kérdés
dec. 15. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyeken senki nem nyúl a másik dolgaihoz, hagyja a helyén.
dec. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azok a tárgyak amit nem használ minden nap így nem is tűnik fel, hogy nincs meg.


Telefont pl alap ma már, hogy minden nap használja az ember így az hamar fel is tűnne ha nincs meg.

Én olyan dolgokat mint toll, dokumentumok, könyvek, ilyeneket szoktam a munkahelyen felejteni. Bár utóbbit néha szándékosan is ott hagyom mert csak akkor szoktam olvasni amikor dolgozom hisz van, hogy egész nap nincs munka :)

dec. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Íróasztal? Villany kapcsoló? Hűtő? Mire gondolsz?
dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
"alrébb"? 😬
dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
"alrébb" --> gratulálok az újgenerációs nyelvműveléshez. :)
dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából ezt nem lehet 100%-ban garantálni, mert sajnos sok az olyan ember, aki még egy darab papírzsebkendőt is képes lazán zsebrevágni, mert hátha jó lesz még, vagy pont kell neki.

Tollat, bármiféle íróeszköz, aprópénzről nem is beszélve, egyszóval bármit hagysz ott, 100%-ig nem lehetsz biztos benne, hogy ott lesz.

Ahogy az #1 is írta, ez normális környezetben fel se merülne senkiben, hogy elvegyen kérés nélkül bármit. De ez egyre ritkább, egyesek elvesznek kéretlenül apróbb

cuccokat, aztán ha a tulajdonos dühös lesz miatta még nekik áll feljebb, hogy dehát csak kölcsönvette. Ha sok ember alapból ilyen, mit vársz el őszintén?

dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem senki nem nyúl az irodában lévő dolgaimhoz (bögre és toll az íróasztalomon, füzetek, kézkrém, tolltartó, fésű, telefontöltő, stb.), maximum, ha szükségük van egy ceruzára vagy radírra, elkérik, ezeket pedig szívesen kölcsön is adom.
dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Munkahelyen normális esetben senki nem nyúl senki cuccához. Ha valami értékes vagy kulcs akkor max. leadjuk a recin. Otthon.. nem értem a kérdést. Ha a férjem valamit otthagy mondjuk az ebédlőasztalon, és feltétlenül el kell tegyem onnan, akkor vagy a helyére teszem vagy az íróasztalára.
dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2-es! Te is karbantartó vagy?
dec. 15. 16:28
 10/12 A kérdező kommentje:

Olyan dolgokra gondolok amiket huzamosabb ideig nem jut eszébe senkinek áthelyezni.

Tollat is mindenki vagy a tartóba rakja,max ledobja az asztalra.

Ötletek kellenének.

Olyasmi se jó,mint pl a telefon amit ha egy pár óráig ott hagy valaki keresni kezdik a gazdit.

dec. 15. 16:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!