Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy hónapja kezdtem az álláske...

Egy hónapja kezdtem az álláskeresést, február előtt már bszhatom?

Figyelt kérdés

Zárások, év vége, év eleje, egy visszajelzést sem kaptam, pedig van tapasztalatom, nem is kevés és nem is rossz.

2 diplomám van, 2 nyelvet perfekten beszélek.


dec. 15. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem b*szhatod.
dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, ha valahol sürgősen keresnek új embert, akkor gyorsabban is összejöhet. Idén már valóban nem valószínű, de januárban simán lehetséges.
dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Ahogy én is.

dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

2 diplomával azért már illene némileg kulturáltabban fogalmazni...

De amúgy ne gyártsál elméleteket, az álláskeresés nem versenyfutás az idővel, ha februárban kapsz jó melót, azzal se késel le semmiről.

dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Férjem 2 hete kezdett, nem kizárt év végén se új helyre menni.
dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is egy hónapja kezdtem a keresést, februárban szeretnék kezdeni. Egy alapszakos diplomám van, idén júliusban szereztem. 2 év gyakornoki tapasztalatom van, 3 nyelven beszélek legalább középfokon, angolból szakmai felsőfokú nyelvvizsgám van. Az angolon kívül a másik kettő nem aktív, az egyik meg abszolút nem szokta érdekelni a cégeket.


Ma kettő interjúm volt (egy technikai a csapattal, másik céggel még már ajánlatelőkészítős, plusz néhány telefonhívás interjú egyeztetéssel kapcsolatban és emailek), jövő héten egy van fixálva egy harmadik céggel (technikai, csapattal). A maiak jövő hét elejére ígértek visszajelzést.


Nem mondanám, hogy pangás van.

dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!