Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok hogy rohadt...

Nem gondoljátok hogy rohadt unalmasak ezek a klisés szövegek?

Figyelt kérdés
Ha nem akarsz csajozni, vagy nem érdekel a dolog mert motiválatlan vagy akkor jelennek meg ezek a hülye dumák boomerektől. "Öhh a z generáció csak várja a másik szobából hogy kész legyen a vacsi, semmi mást nem tettek soha". Meg hasonló magvas gondolatok. Tegnap 8 órát utaztam kelet magyarországról nyugatra haza majd elmentem zárás előtt pár órával edzeni hogy ne hagyjak ki egy napot sem, viszont semmi motivációm nincs arra hogy akár interneten ráírjak valakire ismerkedés céljából. Hiába vagyok kanos, nincs rá motivációm. Edzeni pedig fanatikusann eljárok mert hatalmas izomtömegre vágyom, szóval ennyit a boomerek selejets gondolatmenetéről. Nem unják ezt ők maguk is? 23f
dec. 18. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen csak sz@rd le, hogy ki mit gondol.
dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak már kikívánkozott, a boomerek azt hiszik náluk a bölcsek köve.
dec. 18. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok boomer, de genz sem. A boomerek szoronganak, mert öregszenek, a világ elsuhant mellettük, és kapaszkodnának az egyetlen dologba, ami szerintük az öregeknek van, a “bölcsességbe”. Nincs nekik, oké, de akkor is ebben próbálják kiélni magukat, mert a céltalan fiatalok látványa arra buzdítja őket, hogy célokat mutassanak. Csajozz be, kemény munka, légy kemény blabla, mindenki unja, de ez van. Én próbálok empatikusan hozzáállni, kedvesen bólogatok, ha nekem mondják. Kivéve ha kötekednek, akkor ki kell őket röhögni. Semmi nem tudja őket úgy felbosszantani, mint mikor nevetéssel érvényteleníted a hülyeségüket.
dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kitartó testépítés kemény munka, komolyabb szinten több pénzt is igényel.
dec. 18. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez modern értékrend. Ez nekik szürke zóna, önmagad fejlesztése, pláne a mentális egészség, na az nem is létezik. A legtöbbet verték gyerekként, de minimum elhanyagolták több fronton. Azért darálják ezt a sok féligazságot.

A testépítés nekik felesleges tevékenység, ahogy gyakran még az irodai munka is.

Inkább azon gondolkozz el, miért vált ez ki belőled ilyen erős ellenérzést. Van számodra fontos személy, aki boomer és szekál?

dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak ezen az oldalon jellemző ez.
dec. 18. 22:40
 7/11 A kérdező kommentje:
A kedvencem "Gyere velem kapálni meg martelt cipelni azt megizmosodsz." Mégis hol izmosak azok akik ezt csinálják? Többségük kövér és rokkant.
dec. 18. 22:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a boomerezés rohadt unalmas.
dec. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, boomer cringe hypster meg műmájer.
dec. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát a másik a boomer azért, mert te frusztrált vagy attól, hogy nincs csajod?
dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!