Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok jól kijönni a...

Képtelen vagyok jól kijönni a korombeli lányokkal, én is lány vagyok. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Rengeteget tűnődtem már rajta, hogy mi lehet annak az oka, hogy a korombeli lányok sosem fogadnak be, a társaságukban folyamatosan perifériária kerülök. A tőlem kicsit idősebbekkel nagyon jól tudok beszélgetni, úgy érzem velük könnyebb kapcoslatot kialakítani nemtől függetlenül is, és mintha ők nyitottabbak is lennének az irányomba, mint a saját korosztályom. Mi lehet ennek az oka? Tapasztalt ilyet közületek valaki?

dec. 19. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezzel semmi baj sincsen. Gondolom tizenéves vagy. Sőt az idősebekkel jobban is jársz.
dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tizenéves vagyok, hanem huszonéves.
dec. 19. 01:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz olyan valakit, aki jobban ismer, és tudod, nem fog megbántani. Nekem is van lány ismerősöm, akit valamiért nem szeretnek, én látom rajta miért, de.....sosem tudnám neki elmondani.

Látszik rajta, hogy mindenkit lenéz, nagyon büszke, és rosszkedvű. Kicsit olyan furcsa arca is van, emiatt is biztos sokan bántják, belekötnek. Lehet, szegény sokat is sír. :(

dec. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a beállítottságod, személyiséged, stílusos, világnézeted amely leginkább a tőled idősebb nőkre jellemző és gondolom ezért.
dec. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Szegény lány! Ő is huszonéves korosztály?

#4 Köszi!

dec. 19. 02:18
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez ismerős, én is képtelen vagyok kijönni a korombeli lányokkal, mindig vagy a fiatalabbakkal vagy az idősebbekkel találom meg jobban a hangot (bár én fiú vagyok). A srácokkal érdekes módon nincs ilyen probléma.
dec. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehet ennek az oka?"

Az hogy más vagy mint ők, nincs közös tèma.


Règebben èn is az idősebbekkel jöttem ki (15-20 èvesen 30 közeliekkel)

A korombeliek mind bulizósok voltak, nem dolgoztak, nem tanultak. Komolytalanok voltak számomra. Nem tudtunk miről beszèlni. A fő tèmájuk az volt mennyit ittak tegnap.

Most 29 èvesen meg inkább a fiatalokkal jövök ki (20-25 èvesekkel). A korombeliek között èn vagyok a komolytalan, mert gyerekmentes vagyok, utazgatok, vannak hobbijaim, tanulok. A fő tèmájuk: gyerek, főzès. Abszolút nem èrdekel egyik se. (Főzni szoktam, de ez szüksèglet kielègítès számomra, nem a nap legèrdekesebb pontja)

dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló vagyok, de férfiban és idősebb.

Esetleg a korai gyerekkorodban nem voltál máár alapból inkább felnőttek köözt többször, mint a veled egykorú/közel egykorú személyekkel? Fontos az is, hogy a mai veled hasonló korosztályt érdeklő témák téged érdekelnek, tudsz hozzájuk szólni?

Esetleg mert más az értékrended, az érdeklődési köröd, ezért is lehet ez.

dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a korosztályodhoz képest más vagy, és/vagy komolyabb, más dolgok érdekelnek, nincs közös téma, így nem találjátok meg a közöshangot.


Sovány vígasz lehet, de velem is ez volt anno, illetve most is, csak pepitában. Gimiben én sem jöttem ki a legtöbb korombeli lánnyal, mert hozzájuk képest túl komoly voltam, túlzottan komolyan vettem a sulit, nem érdekelt a kondi-pasizás-pia-buli-drog (válogatott osztályom volt, az utóbbi mégis előfordult náluk bulikban, és büszkék is voltak rá), és semmi közös témánk nem volt. Akikkel meg mégis sikerült jóban lenni.. ők meg elég hamar furkálni kezdtek ellenem, és/vagy versengeni.


Most pedig, mint előttem más is írta, én érzem magam komolytalannak. Kisebb túlzással, de körülöttem minden 3. korombeli vagy eleve házas már, vagy eljegyezték, akkor legtöbben együtt élnek a párjukkal, sőt, több helyen gyerek is van, pedig 25 körüliek vagyunk. Én pedig ezektől messzebb nem is lehetnék😅 Szóval most pedig ezért nincs meg a közöshang.

dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!