Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások is vannak akiknek a...

Mások is vannak akiknek a karácsony a nagy semmiről szól, szóval nincs semmi karácsonyozás, rokon látogatás, ajándékozás meg ilyenek?

Figyelt kérdés
dec. 22. 04:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
dec. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számomra ugyanolyan nap, mint a többi.
dec. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Van karácsonyozás családdal nem is egy nap, de én nem szeretem a karácsonyt. Igazából csak lelkiismeret furdalást okoz, hogy nem vagyok eleget a szeretteimmel az év többi napján, meg hogy megint eltelt egy év és még mindig kövér vagyok és utálom a munkámat és nem változott semmi és jövőre sem fog, vagyis elhiszem január 1-jén hogy fog de aztán az tart is kb 5 napig és megint elmúlik a lelkesedés. Gyerekkoromban jó volt a karácsony aztán tiniként volt hogy fát sem díszítettünk meg semmi és hát a hó sem esik már túl gyakran főleg nem karácsonykor, nincs semmi hangulat. Én nem díszítem fel a lakást azért hogy 3 napig szép legyen, fölösleges pénzkidobásnak és időpocsékolásnak tartom.
dec. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen es ez a jo benne
dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Persze! Mi pl nem tartjuk a karácsonyt.


Azért nem szeretem ezt a időszakot mert olyan mint ha kijárási korlátozás lenne mint a kovid idején.. Nincs nyitva semmi, nem lehet menni sehova és még a kertben sem lehet nagyon csinálni semmit mert hát "mit szolnak a szomszédok"..


Ezen a 4 napon kötelezően bent kell kuksolni a házban.

dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Télen mi a lof**t akarsz a kertbe csinalni
dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Annyira sajnálom azokat akik képtelenek egy kis változatosságot és varázst csempészni az életükbe.


Ajándékozni inkább csak a rokon gyerekek miatt szoktunk, de pl most is tök lelkesen es jo hangulatban kidekoráltuk a lakásunkat a barátnőmmel, és jó volt hogy velem van, és ő jut eszembe a dologról, és szépek a fények a lakásban. Aki ezt nem szereti, azt csak es kizarolag sajnalni tudom amiert ilyen szintelen karakter.

dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mondjuk fát vágni. Vagy előkészíteni a helyet a facsemetéknek, vagy leásni a szőlőoszlopokat, ilyesmi.
dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele mit szolnak a szomszédok?
dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem kifejezetten csak a karácsonyi időszakra vonatkozik, de nagyon sajnálom azokat az embereket, akiknek az ünnepek semmit nem jelentenek, semmiről nem szólnak.


Annyi rengeteg hétköznapot töltünk a mókuskerékben, ha nem lenne pár ünnep, ami más, mint a többi, én tuti megőrülnék.

dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!