Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Incelek, titeket mi zavar...

Incelek, titeket mi zavar jobban, hogy nincs egy nektek tetsző nő aki elfogadja a rossz külsőtöket, vagy inkább az, hogy társadalmilag ki vagytok taszítva, sehol sem engednek beilleszkedni, boltban, bevásárlóközpontban a pénztáros nő rátok sem néz?

Figyelt kérdés
dec. 24. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért erősen kétlem a pénztáros sztori lényegességét egy ember életében

Nem túl gyakori amit szeretnek itt eloadni hogy egy penztaros mennyivel figyelmesebb poenkodobb egy jóképű pasival mint egy csúnyával

dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
45%
Az incelek általában ÁTLAGOS külsejű pasik, akiknek az a baja, hogy a külsőre saját szintjükön lévő, átlagos külsejű nők nem hajlandóak szóba állni velük, mert mindenképp egy szintjük feletti, nagyon jól kinéző pasit akarnak maguknak.
dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2


Ilyen is gyakori.

Ha a pasi ráadásul átlag alatti akkor valóban jobb kegyelmesebb megoldás a Taigetosz!

dec. 24. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1. De, elég gyakori. Én jóképű, magas srác vagyok (tudok küldeni bizonyíték képeket, ha nem hiszed el) és tegnap is flörtölt velem a dohánybolti eladó csajszi, amikor bementünk a legjobb barátommal üdítőt venni. Nem azt mondom, hogy minden nap megtörténik ez vagy hogy minden nőnek tetszem, aki meglát, de mégis sok nőnek tetszem és ez is relatíve gyakran megtörténik velem. És igen, elég jó érzés szokott lenni, amikor látom, hogy tetszem valaki másnak. Ha egy nekem is vonzó embernek, akkor azért, de ha egy számomra nem vonzónak, akkor is azért, mert ő is utána tudom, hogy jobban, kedvesebben bánik velem. Így működnek az emberek, kár ezt tagadni.
dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Én meg pár éve jártam úgy hogy bementem egy boltba (nem szoktam oda járni) és a pénztárnál egy magas tipik jóképű pasas volt előttem és olyan halál kedves volt vele az eladó csaj hogy még gondoltam is magamban hogy milyen aranyos ez a csaj, lehet gyakrabban kéne ide jönnöm.


Erre mikor sorra kerültem olyan pökhendi, burkoltan bunkó, lekezelő módon beszélt velem hogy csak győztem pislogni, hogy ez most mi a franc?!


Ez már nem mostanában volt, de annyira beleégett az emlékezetembe.. Ilyen éles stílusváltást nem gyakran lehet látni.. :D

dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. Igen, ezek tényleg elég brutálisak szoktak lenni, amikor élőben tapasztalja az ember. Mármint sajnálom, nem voltam még soha a bőrödben nyilván és nagyon szar lehet, de azért ha valaki nyitott szemmel jár, nem hülye, akkor észreveszi ezeket szerintem akkor is, ha nem vele történnek meg, ugye ahogy te is észrevetted a fordítottját az előtted a sorban álló srácnál. Az emberek nagyon szélsőséges módon tudnak reagálni a nekik tetsző és nem tetsző emberekre. És ez csak a külsőre való reakció úgy, hogy a másik ember még semmit nem csinált vagy mondott, amire lehetne reagálni. Kemény.
dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En sose ertettem az inceleket.. ok nem latjak, hogy mennyi ronda ember el boldog kapcsolatban es hogy az agyukban van gond?
dec. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem már a szex se hiányzik. Azért kellene egy nő hogy a világ ne tartson selejtnek (hogy nekem nincsen).
dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7. Nem élnek a ronda emberek boldog kapcsolatban. Vannak, akik egymásra fanyalodnak, vannak, akik kevesebb handicappel születtek, mint mások (pl. rondák, de legalább gazdagok, vagy rondák, de legalább nagyon nagydumásak, rondák, de legalább nők) és nekik néha sikerül, de ők sem tudnak kicsikarni őszinte szexuális vonzalmat a másikból, a párjuk ugyanúgy nem őrül meg értük.


Ez meg egy nagyon buta, low-IQ hozzáállás, hogy "nézd csak, annak a ronda embernek is "sikerült"".

Létezik olyan kerekesszékes ember is, aki aztán egyszer újra megtanult járni, de attól még nem kell elvárni az összes kerekesszékestől, hogy ő is álljon fel. Vagy létezik olyan dohányos, aki 90 éves koráig él, de attól még ezt sem lehet elvárni az összes bagóstól.

dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom, h hol elsz.. sztem sokkal tobben a ronda ember mint a jol kinezo (mondjuk en nagyon valogatos vagyok csaj teren) megis kb mindenkinek van kb parja. Te csak felszines dolgokrol beszelsz, de ha megszeretitek egymast vkivel akkor semmi sem szamit. Ilyen felfogassal viszont nem fog senki megszeretni. Sajat magad ellensege vagy
dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!