Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magam egyedül?

Miért érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés
3 gyerek édesanyja vagyok, egyedül nevelem őket, párom nincs. Van tesóm is, akinek 4 gyermeke van,jó a kapcsolatunk,anyukám is velünk van még, hálistennek. DE! Valahogy mégis vannak időszakok elég gyakran, amikor egyedül érzem magam! Nem akarok elégedetlen lenni, vagy hálátlan, sokan örülnének ha így élnének, de akkor is hiányérzetem van!

dec. 25. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lelki társ hiányzik. Aki rád tud hangolódni, igazán ért téged, akivel a szíved mélyét is meg tudod osztani. Ez barát, vagy a szerelmünk szokott lenni.Kitartást. ölelést küldök karácsonyra neked. Egy társas magányban élő házas édesanya
dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a párod/férjed érzelmi közelségét senki más semmivel nem tudja pótolni...így persze hogy van hiányérzeted! Úgy teljes egy család!
dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatot/szerelmi partnert nem tudja helyettesíteni sem a szülő sem a gyerek, sem egy testvér. Ez az oka valószínűleg.
dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hiányérzeted van, ha egyszer nincs párod! A kérdést se értem. Ne védekezz, ne relativizálj. Minden érzés jogos, nincs kötelező "hála". Járj nyitott szemmel a társtalálásra, az lesz a megoldás, persze kritikával, nem belemenekülésképpen.
dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátra lenne szükséged. Jó hogy jóba vagy a családdal, ez szép dolog, de az egy más jellegű kapcsolat, például sokmindent nem mond el az ember a családjának amit a barátainak igen. Ez hiányzik neked szerintem.
dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak különféle szükségleteink (érzelmi, lelki, testi), amiknél nem tud bárki segíteni, legyünk velük bármennyire jóban is. Egy társat nem lehet akárhogy, akárkivel, akármivel pótolni, és több, mint valószínű, hogy az ő hiányát érzed.
dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van! De nem igazán járok el sehová, és a környezetemben sincs igazán olyan ember akivel közelebbi kapcsolatot, akár szerelmi vagy baráti jellegűt kitudnék alakítani.
dec. 25. 11:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát ezért kell nyitott szemmel járni, és nem elmenni azok mellett az emberek mellett, akik pont az utadba kerülnek, és potenciális partnerek lehetnek. A családodtól pedig kérj segítséget, hogy legyen én-időd is programokra.
dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Neten is lehet barátkozni, nekem is így sikerült.
dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Férj, gyerekek, rokonok mellett is előfordulhat, hogy hiányzik egy lelki társ.

Jól írta valaki, ez a társas magány.

Te tudod, hogy vágysz-e új párkapcsolatra. Neten próbálkozz.

De szerintem is inkább egy barát hiányzik neked. Nincs a közelben potenciális lelki társ, aki felé nyitni tudnál?

Ha ez megnyugtat, vagyunk ezzel így páran. A régi barátok szétszéledtek, élik az életüket, ellaposodtak vagy megszűntek ezek a baráti kapcsolatok, meg hát mindenki sokat változott, már nem lenne ugyanaz a gyerekkori, fiatalkori barátokkal sem. De van, aki jobban viseli a magányt, embere válogatja.

Vala

dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!