Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleitek szoktak anyázni...

A szüleitek szoktak anyázni egymásnak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és otthon ezt látom. Félek ha nekem párom lesz rám is ez vár majd

dec. 30. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A korábbi kapcsolataimban sem.
dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.. Nem soha.

Illetve a páromtól sem viselném el ezt.

29N

dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Teljes egyetértésben fekszenek egymás társaságában a köztemetőben.
dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Az apám utálja az anyám anyját, és fordítva is
dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:

Ha csak anyáznának...nem vagyunk cigányok de egy-egy balhét a putrisoron is megirigyelnének, amit levágnak. Gyerekkoromban én is féltem attól, hogy ez vár rám és inkább azt mondtam, hogy egyedül fogok élni. Nem láttam más példát sehol a környezetemben, mindenhol veszekedtek a szülők, apa ivott, a házasságból kb. annyit láttam, hogy felnőttek együtt élnek, gyerekeik vannak és ordibálnak. Persze felnőttem és rájöttem, hogy a párkapcsolatom olyan, amilyennek én akarom, olyan emberrel, amilyet én választok. Senkitől sem kötelességem elviselni ilyen megnyilvánulásokat, a saját páromtól meg főleg, repülne is.

A lényeg, hogy sosem értékeld magad kevesebbre, hogy neked is elég lesz, ha ilyen jut. Anyádnak/apádnak elég volt, neked ne legyen.

dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!