Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újévi gondolatok! Más is érzi...

Újévi gondolatok! Más is érzi úgy, hogy semmi értelme az életének?

Figyelt kérdés

Én és a párom külföldön élünk, kimentünk éjjel megnézni a tűzijátékot, és valahogy beszédbe elegyedtünk a szomszéd magyar testvérpárral, végül átjöttek hozzánk, ittunk ettünk stb. Végig a párom hobbijáról és szakmájáról volt szó, -mert szokatlan és tényleg érdekes- majd amikor engem kérdeztek, nem tudtam mit mondani. Eddig senki se kérdezte meg ezeket a dolgokat, aki nálunk volt,mindenki betelt a pároméval. Nem is számítottam ilyen kérdésekre, mert eddig egy ismerősünk se érdeklődött az én hobbijaim iránt.

Csak eleve így belegondolva se hobbim, se semmi érdekes elfoglaltságom nincs, sose volt. Én mondtam is, hogy én dögunalom vagyok, nem tudok mást mondani, nyilván ismerem önmagam. Rövidesen távoztak, szerintem miattam, szerintem azt hitték azért nem mondok semmit, mert, hogy menjenek el, pedig nem. Most így belegondolva tényleg semmi értelmem nincs, viszont nem vagyok öngyilkos típus, szeretek munkába járni, utána meg lerészegedni.

Ilyenkor mi van? Járjak el futni? Más volt már ilyen helyzetben? 32/f


jan. 1. 09:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 férfiként különösen gáz, ha eltartott. Nem érdekes ember ő, hanem rohadt ciki.
jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#4 Úgy kezelem, hogy nem agyalok rajta. Már nem vagyok fiatal, előbb-utóbb úgyis megdöglök...
jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Keress valamit, ami feldob, amit várni tudsz, ami értelmet, színt ad az életednek. Van valami, ami mindig is érdekelt? Amiben jó voltál? Érdemes lenne ezekre fókuszálni, aztán biztosan te is fogsz majd valamit találni, ami később a hobbid lesz. De ne olyant válassz, ami másnak érdekesnek tűnik, hanem olyant, ami neked az.
jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!