Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek a Bikinit?

Szeretitek a Bikinit?

Figyelt kérdés

jan. 1. 12:11
 1/9 anonim válasza:
100%
Zenekart?
jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen
jan. 1. 12:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak jó dalaik, pl. adj helyet, fagylalt, ki visz majd haza, megüssem vagy ne üssem, ha volna még időm, veri az élet, veled akarok, annyi mindent elhittem stb.
jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Igen, vannak ismert és nagyon jó számai, amikre hatalmasat lehet tombolni 0-120 éves korig. Többször is voltam koncertjükön. Olyan együtes , aminek a számai nincsenek korhoz kötve, mint pl. egy fiatalok körében nagyon menő "rapper" és a 60-as korosztály még egy számukat se hallotta
jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kedvencem!
jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Nyáron próbáltam a Balatonon,de kicsi volt és búzavirág kereskedőnek néztek benne.

54F

jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kifejezetten, rengeteg jó daluk van, minőségi zenét készítettek mindig is.
jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,jó zenészek.
jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!