Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyejszakas kaland után...

Egyejszakas kaland után normális ha férfiként szarul érzem magam? Ugy erzem magam mint egy szakítás után

Figyelt kérdés
jan. 1. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Miért érdemleges, hogy férfi vagy?
jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Igen, normális.


Ugyanis az egyéjszakás kalandozás nem normális és akinek még van lelkiismerete, az pontosan tudja/érzi ezt..

jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Persze, ürítésre/tárgynak használtál egy másik érző személyt, akivel többet nem fogsz találkozni.
jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is szarul érzem magam, már csak azért is, mert olyan nyomorult vagyok, hogy azonnal bele tudok szeretni a másikba.
jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenkinek való az ilyesmi. Többek között nekem sem.
jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy definiálnád azt, hogy "szarul"?

Pontos érzés? Csalódottság, félelem a következményektől esetleg?

jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez olyan lehet, mint amikor valaki bánatában iszik.

Az egyéjszakás kaland pótcselekvés, de a valódi hiányt és okot nem szünteti meg.


Az embernek normális párkapcsolatra van szüksége.

jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Részegek voltunk mindaketten és én is ő is tudta hogy egy éjszakás lesz de többen reménykedtem.

Reggel jozanul már teljesen mashogy viselkedett

jan. 1. 14:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még ilyen téren nincs sok tapasztalatod annyi. Ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor én szerelmes lettem és szakítottak az bazi szarul esett. Több ilyen után az ember lelkileg fáradtabb lesz és jobban beleszarik a dolgokba. Jelenleg is együtt vagyok egy lánnyal akit szeretek és kitartok mellette bármiben. Viszont ha szakítana velem nem érdekelne. A legutóbbi nagy szerelmemnél is ez volt. Egy napig fájt majd másnap semmi. Elvagyok egyedül is és úgyis találok mást idővel. Ha valakinek nem kellek akkor nincs okom szomorkodni miatta. Így én letudnék feküdni bárkivel aki bejön és egy éjszakáról van szó nem tudna érzelmet kiváltani.


Valami ilyesmiről van szó. Ha sok lelki fájdalom ér akkor idővel jobban kezeled majd őket. Most zavar ez az egy éjszakás dolog de legközelebb kevésbé fog. Idővel semennyire.

jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ő tartotta magát ahhoz, amit megbeszéltetek, te viszont annak ellenére nem tartottad, hiszen reménykedtél. Akkor normális, hogy így érzel.
jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!