Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Román vagy?

Román vagy?

Figyelt kérdés

jan. 1. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire biztos, de nem érzem annak magam.
jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Inkább. Ha meglátom ezt a sok kötekedő, rosszindulatú, szőrszálhasogató embert, a híres magyar összetartást, akkor inkabb lennék bármi
jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
A magyarban csak a gyűlölet van
jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nu
jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Magyar vagyok, Svéd felmenőkkel.
jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
A románok összetartanak, segítik egymást, bőkezűek egymással, ha valamelyiknek segítség kell, a többi empatikusan viszonyul hozza es segíteni próbálja, nem gúnyolódik, “így jártál”, “úgy kell neked”, “oldd meg magad”, stb.
jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Az hát.

Aggyál csak cigit meg aprót tesó!

jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én székely vagyok s nem román ! Üknagyanyám volt moldvai román mert üknagyapám elment juhvásárba moldvába és onnan hozott asszonyt is magának. De másképp fajtiszta székely vagyok avagy határvédő harcos magyar.
jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de hogy nem vagyok rendes magyar, az tuti. Szláv vezetéknevem van, szerb vonásaim és dél-magyarországi születésű vagyok. Nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy a pár generációval feljebb lévő őseim eredetileg vajdaságiak voltak.
jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom magyar vagyok, 1 nagyszülőm volt székely, csak Romániában születtem. Az ük nagyszülőkig hallottam történeteket, ők is magyarok voltak. Aztán, hogy előttük kik voltak a felmenőim, az talány.

De román nem vagyok, arról csak tudnék.

jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!