Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen különleges hobbijaitok...

Milyen különleges hobbijaitok vannak, amik senki másnak nincs azok közül akit ismertek?

Figyelt kérdés
Vannak elég általános hobbik, amit sokan csinálnak, mint a sport (bringa, foci stb.), a zenehallgatás, sorozatnézés, olvasás, bulizás, utazás, Lego gyűjtés, akármi. Engem olyan különleges, ritka, akár egyedi hobbik érdekelnek, amik senki másnak nincsenek a környezetetekben.

jan. 1. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Itt szoktam trollkodni, nekem ez a hobbim.


Vagyis most már csak ritkán, mert egyre több jó arcot ismerek meg.

jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Kalocsait hímezek. Van, aki csinálja még az országban, de a környezetemben nem tudok róla.
jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
86%

3D modellezek, makettkészítési célzatból.

Emellett szabok-varrok, ami szintén nem gyakori annyira.

jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Versenyzővagyok ***** válasza:
88%

Szkander versenyző vagyok

Mangalicàkat és juhaszkutyàkat tenyésztek

Bonsaioztam

Gombàsz vagyok

jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
verses kőteteket,regényeket ìrtam,azokat 13 évesen kezdtem.meg 2 vastag könyv összejött 12 év alatt,kinyomtattam,befűzettem,de kiadót nem kerestem vele. bár lehet elgondolkozok rajta.régen plüssöket tömtem,varrtam.ruhaanyagokból.szótárkártyákat csináltam magamnak angol és németnyelvből,mert könnyebb volt úgy tanulni. szótárból kis kartonokra. később a gyerekemnek ugyanezt megcsináltam rajzokkal.szépen kifestve stb.régen videóvágásokat csináltam magamnak,már nincs időm,de a fotóinkból szeretek montázsokat készíteni. mármint a sz.gépen.a disney- s,ruhákat,játékokat,poharat stb.ami veszünk lefotózom és külön mappákba rendezem. pl.donald kacsás,verdák,mancs őrjárat ,pókember,sonic stb. meglepő mennyi mindenünk volt. talán azért csinálom,emlékbe,mert az én gyerekkoromból semmi nem maradt.
jan. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem egy egyedi, de egy ismerősöm se csinálja;

Rajzolás, akvarisztika, különfèle elesègállat tenyèsztès


Egyedi; macskaszőrből kis cica sapkák kèszítèse, vár èpítès

jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Könyvkritikákat és nagyon ritkán egyéb cikkeket is írok saját blogra, illetve érdekelnek a filmek korhatározásai és saját adatlap-dokumentumot vezetek például általam megállapított helyes korhatárokkal. 2 évig kiestem a könyvkritikákból, most térek vissza.


35/F

jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!