Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik név a legvonzóbb...

Melyik név a legvonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés

Elsősorban keresztnevekre vagyok kíváncsi, de ha eszetekbe jut akkor jöhet vezetéknév is.

Lehet exotikusabb is, de azért ne rugaszkodjunk el a magyartól nagyon.


Mielőtt megkérdeznétek: könyvet írok, és a férfi főszereplőnek kellene egy név. A srác a tökéletes fiú kb, vagány, de kedves, népszerű, jól néz ki stb.


jan. 3. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha könyvet írsz, nem árt tudni, hogy egzotikus, nem exotikus.
jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jogos, de nem ez volt a kérdés.
jan. 3. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezek hangzanak a legjobban: Áron/Aeron (ejtsd: éron), Edmund, Hunor, Leon, Martin, Richárd, Roland, Trevisz.
jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Zoja lola
jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Ádám, Olivér, Gábor, Noel, Andris, Zalán, Richárd, Otelló, Axel, Alex, Armand, Bálint, Maximus, Rafael, Várkony, Omár
jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Huba:D (tudom, nem leszek vele népszerű, rajtam kívül még nem találkoztam olyannak, akinek tetszik)
jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Lakatos Szandokán
jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
A könyvíráshoz kreativitás kell! Ne már, hogy egy nevet nem tudsz kitalálni! A te sztorid, a te szereplőid, neked kell kitalálni!
jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 azért csak végezhetek "piackutatást", hogy melyik nevet/neveket asszociálják az emberek azzal a karakterrel amit írok nem?
jan. 4. 07:46
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen mindegy, mi mit javasolunk. Neked kell nevet találni, amit azután felruházol tulajdonságokkal. Te, mert TE írod a regényt.

Ilyen egyszerű.


melyik nevet/neveket asszociálják az emberek azzal a karakterrel amit írok nem? - érted is, hogy mit akarsz mondani? Mert szerintem nem ;)

jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!