Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha kilátástalan...

Mit tegyek, ha kilátástalan az életem?

Figyelt kérdés
Számomra egyszerűen sosincs semmi remény, hogy valaha is jobb lesz az életem. Csak a szívás jutott nekem az életben. Már reggelente az ágyból sincs kedvem kikelni, este pedig nagyon nehezen alszom el. Már sokszor élni sincs kedvem, nincs motivációm semmihez. A korábban kedvelt tevékenységeim sem érdekelnek, de újak sem. Még a házból sem nagyon mozdulok ki, szégyellem magam amiatt, amiért egy csődtömeg vagyok. 30 évesen már esélyem sincs semmire.
jan. 3. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Örülj hogy luk van a fenekeden.
jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Írj egy könyvet vámpírokról.
jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Én akartam olyat 2-es. Vámpírokról, akik miután elfoglalták a Földet és nagyjából felélték az embereket, megindulnak az űrbe új táplálék forrás után.

De sajnos nem tudok jól fogalmazni, pedig jó könyv lehetne.

jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Halmozz fel pénzt.

Én is depis remenytelen vagyok baratok nelkul sz.r munkahellyel abuzálo kollegakkal es szabin hó végén penz nelkul.


Igazábol en rajottem arra ha van penzem akkor nem vagyok magam alatt a sok köcsög embertol meg a magánytol se.

jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok sokat "segítettek"!
jan. 3. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Edzés segít
jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbálj egy társat keresni (Internet).

Száz randiból ha egy összejön már jó.

jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező 30 évesen még mindenre van esélyed, aktivizáld magad.
jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#3 Írd meg. A fogalmazás is csak egy készség mint bármi más, lehet benne fejlődni. A végére belejössz👍
jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dolgozol vagy azt sem?


Egyébként egy kis környezet változás jót tesz. Vállalj el hajós melót vagy tanulj valami újat, utazz el, kóstolj meg valami egészen különlegeset.


Az életben annyi móka van, felesleges keseregni.

jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!