Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meghalnál egy hét múlva,mik...

Ha meghalnál egy hét múlva,miket bántál meg,és amiket még elintéznél?

Figyelt kérdés
ha egy heted van,van amiket még el akarnál intézni előtte? és miket bántál meg az életedben amiket másképp tennél? és hány éves vagy?
jan. 7. 05:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

"miket bántál meg az életedben amiket másképp tennél"


Ez az a kérdés amivel a legjobban mérgezhetjük magunkat, ezért én ilyenekbe bele sem szoktam gondolni.

Attól, hogy lezongorázom a fejemben, hogy hogyan kellett volna csinálni, sajnos nem másíthatom meg a múltat és ezt konstatálva pedig csak szomorúbb leszek.

Mi következik ebből? Hogy ez egy felesleges folyamat, amivel még csak rendbe se hozunk semmit. Whelyett érdemes úgy élni a további életet, hogy ne viselkedjünk így újra. Legalább a jővőt szebben éljük meg. (Vagy eben az esetben az egy hetet :) )


"még el akarnál intézni előtte? "


Nem vagyok a bakancslisták híve (annak ellenére, hogy én is írtam már unalmaban :D ). Ha valamit szeretnék, akkor meg is valósítom vagy teszek róla, hogy megvalósuljon. Ha valami az eszembe jut, hogy de jó lenne, de nem valósítom meg vagy nem teszek érte, hogy valóság legyen belőle, az csak azért van, mert egy vagy több akadály ezt nem teszi nekem lehetővé. Nem hinném, hogy ez az akadály elhárulna automatikusan azért, mert egy hetem van csak hátra.


Ráadásul jók a megvalósíthatatlan vágyak - kellenek ezek is, mert álmodozni is kell, mint ahogy a gyerenek is kellenek az estimesék. :) Szokták is mondani, hogy álmodozni szép dolog és nem hiába mondják.


Tudjuk, hogy nem valósulhat meg, de azt is tudjuk, hogy nélküle is meg tudjuk élni a mindennapokat, ez már csak extra kívánság.



Amíg a fő dolog megvannak,

- van lehetőségünk enni minden nap

- tiszta vizet ihatunk minden nap

- van lehetőségünk tisztálkodni minden nap

- tető van a fejünk felett

- fel tudunk ülni

- fel tudunk állni

- tudunk járni

- tudunk mozogni anélkül, hogy ordítanánk a fájdlomtól

- látunk

- hallunk

- fizikailag nem vagyunk némák

- segítség nélkül pisilhetünk és kakilhatunk

- nincs halálos beteg a családban

- nincs haláleset a közeli hozzátartozók vagy a jóbarátok között

addig nem kell összeomlani, ha más nincs meg.

jan. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Semmit sem bánok. Ebben az egy hétben már nem sietnék sehova. Folytatnám az életem amíg tart. 31/F
jan. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén szólva elég csábító gondolat egy hét múlva meghalni.
jan. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Kitakarítanám a szobámat, mert az elmúlt 20 évben ez elmaradt :)
jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mosolyognék ezen.
jan. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Kitana. ***** válasza:
62%
Nincs semmi olyan, amit annyira megbántam volna, hogy egy közelgő halál esetén felerősödne az érzés. Nem szoktam a múlton bánkódni. Amit el kellene mindenképp intéznem, hogy ki gondoskodik a macskámról, de szerencsére anyukám fixen befogadná, csak oldják meg, hogy összeszokjon az övékkel. Aztán még gyorsan írnék egy végrendeletet, hogy a cuccaimat osszák el, akinek ami kell, vigye, bár nincsenek gigantikus összegek a számlámon, de ami van, az mondjuk legyen a tesómé, mert ő van folyton leégve. Aztán gondolom pihennék, hobbiznék, találkoznék 1-2 emberrel, nagyokat sírnánk meg beszélgetnénk, ilyesmik.
jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Semmit. Mégis mit intéznék el? A villany átírását?

Nem értem az egészet.

jan. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
41 vagyok, nem lenne semmi ilyen vágyam.
jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
11: A válaszoló csak kötekedni akar. Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.
jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
13: Te egy értékes ember vagy és nagyon szép napot kívánok! Ez pedig itt egy szivecske amit neked küldök: <3
jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!