Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember,akinek...

Van itt olyan ember,akinek szinte tökéletes az élete,és semmi problémája nincs?

Figyelt kérdés
jan. 9. 08:23
A kérdező szavazást indított:
Nekem szinte tökéletes az életem
Nincs ilyen ember ,mindenkinek vannak problémái
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem minimális problémám van, de az is olyan, hogy nem tehetek ellene. Vagyis de, de attól még nem oldódik meg.
jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mindenkinek vannak gondjai, max nem mutatja ki, nem sajnáltatja magát. Nekem nincs okom panaszkodni, de problémák mindig voltak és lesznek is. Azon múlik hogy hogy állsz hozzá. Annyit tudok hogy nem cserélnék senkivel
jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Én a problémákat megoldandó feladatként tekintem. Van problémám, de igyekszek megoldást keresni rá. Ettől izgi a Zélet.
jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Problémád mindig lesz, a hozzáállás számít
jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Én is azt gondolom, hogy a szinte tökéletes és a szar élet között nagyobbrészt a hozzáállás jelenti a különbséget. Ez nem ezo/spiri önigazoló bullshit, hanem sokszoros megfigyelés. Elmesélnék két engem ért impulzust, amikor végleg rájöttem, hogy ez így van.


Egyszer egy munkahelyi tréningen kaptunk tipikus mély kérdéseket, amiket fel kellett tenni a másiknak. Én teljesen ledöbbentem. Az egyik srácról megtudtam, hogy cukorbeteg, a másikról, hogy nemrég meghalt a nővére, a harmadiknak a felesége kapott sztrókot huszonévesen, a negyedikről, hogy az alkoholista szülővel küzd éppen, és a többi és a többi. Ezt azóta is csak egyre jobban látom: problémája mindenkinek van, akármilyen hibátlannak tűnik az élete.


A másik: nemrég végiglátogattam néhány gyerekkori haveromat, akik messzire költöztek, és sok életeseményről csak telefonon/online tudok. Elképesztő volt: az egyik srácnak mindenene megvan: csinos feleség, cuki kisgyerek, szép ház (olyan mese környéken, hogy besz.rtam), jól fizető állás, home office. A srác teljesen kivan. Komolyan aggódtam érte, megcsömörlött, kiégett, deprimált embert láttam, aki legszívesebben elhajítana mindent és világgá menne.


Ezzel szemben a másik haverom meg vett egy lepukkant bányászlakot egy lepukkant zsákfaluban. Nagyon putris környék, lecsúszott emberekkel. A ház maga 30nm, fatüzelés, és innen jár 40km-re dolgozni. Ő röhögve mesélte, hogy csomószor volt, hogy elment az áram, és mondjuk vaksötétben, ordító gyerek mellett, a zuhany alól anyaszült meztelen kirohanva kellett az izzó fadarabokat kikapkodnia, mert leállt a keringető, és a nyomás eldurrantotta a csöveket. Ő úgy érzi, megvan mindene, és büszkén meséli, hogy 5 év alatt kifizették a lakást, meg hogy két kezükkel újították fel.

jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatjuk, hogy szinte tökéletes az életünk...

Szeretünk dolgozni, és meg is keresünk vele annyit, hogy nincs anyagi gondunk. Szeretjük a természetet, szeretünk kertészkedni.

Szeretem a feleségemet. Ő gyakran elégedetlenkedik rajta kívül álló híreken, eseményeken, de a nyugis természetem legtöbbször átragad rá is. Az állandó hasznos tevékenység, a szerelemmel járó megnyugtató összebújás gyógyszer a világ bajai ellen!

Mindketten elutasítjuk a közösségi oldalakat, és a rajtuk található agyament hülyeségeket, hazugságokat, amivel nagyon sok stressztől óvjuk meg magunkat.

Vannak egészségi problémáink, de pozitív gondolkodással ezen is túltesszük magunkat.

Nincsennek olyan vágyaink, amiket nem érhetünk el, ezzel sem idegesítjük magunkat.

Boldogok vagyunk!

jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!