Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig szoktatok iskolaidoben,...

Meddig szoktatok iskolaidoben, munkaidoben fent lenni?

Figyelt kérdés

Es mit szoktatok elalvas elott csinalni?

Valaki fentvan meg most, es nem tud elaludni?:)


jan. 10. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Én nem alszom, de a héten már nem dolgozom. Viszont akkor is fent lennék, ha dolgoznék.


Kb 1-2ig szoktam lenni akkor is, ha dolgozom akkor is, ha nem.

jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1, koszi a valaszod!:)

Jaj, azt elfelejtettem kerdezni, hogy mikor keltek?

jan. 10. 00:29
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
6:30
jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
22:30ig. Alvás előtti 30 percben könyvet olvasok.
jan. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kitana. ***** válasza:
Változó, addig amíg el nem álmosodok. Tegnap már 10 körül elaludtam szerintem, pedig ráértem volna később, máskor meg fent vagyok vidáman még 5 órával kelés előtt is.
jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Fél 8-ra járok dolgozni, negyed 7 után kelek, normális esetben este 11 óra után aludnom kell. Párom távolabbi munkahely miatt 6 óra után indul, tehát neki még előbb kell feküdnie. Alvás előtt fut a számítógép, filmezek vagy zenézek. Változó, hogy együtt filmezünk-e.


35/F

jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Régen hazaérve d.u. 5 óra magasságában rendszeresen olvastam. De mióta rostdús étrendem miatt én készítek kaját, azóta sajnos kevés az időm. :-( Együttélésünk óta is esetek többségében én készítem a kaját.
jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fél 12 fél 1 felé, és 8 körül ébredek.


Videókat nézek, írok, zenét hallgatok... stb.

jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23-24 korul erek haz igy kb 2ig
jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gimiben, általában, 11-éjfél közt szoktam bealudni, közvetlenül előtte olvastam és/vagy zenét hallgattam. Az előtt pedig tanultam. Akkoriban nagyon könnyen el tudtam aludni, nem forgolódtam előtte semennyit. 6:15 körül szoktam kelni.


Most, egyetem alatt, pedig éjfél a leggyakoribb, bár igyekszem, hogy ezt minél hamarabbra időzítsem. Ugyanazokat csinálom lefekvés előtt, mint eddig, csak már sajnos egy csomó idő elmegy azzal, hogy nehezen tudok elaludni, így forgolódom egy sort. Ha fél 10 körül megyek ágyba, akkor 11 felé sikerül elaludni, csak vannak olyan napok, amikor későn érek haza/sok a dolgom, így alig sikerül azt az időt tartani. Általában 5:30-kor kelek, amikor 8-ra kell beérnem.

jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!