Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a tiktok videók, amikben...

Azok a tiktok videók, amikben random emberekhez mennek oda pl. Xixo, mobilfox stb. azok valódiak vagy megjátszottak? És kérnek egyáltalán engedélyt a szereplőktől?

Figyelt kérdés
jan. 10. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Megjatszott
jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Én sem gondolom valódinak. Főleg, hogy annyi ember "véletlenszerűen" követ egy ilyen felesleges dolgot mint a mobikfox member... Szerintem esélytelen.
jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem valódiak. Engedélyt utólag tudnak kérni.
jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérnek engedélyt.

Gyakornokként készítettem utca embere riportokat egy helyi TV-nek, általában voltak emberek, akiken látszott, hogy tetszik nekik a kamera, nézegetnek minket, hozzájuk mentünk oda, aztán kifejthették a véleményüket. De volt, aki kifejezettek odajött, hogy itt most forgatni fogunk? Melyik TV, mert ő szeretne szerepelni, és majd szól a családnak, meg a barátoknak, hogy mikor melyik adást kell nézni, amiben ő nyilatkozik.

Nekem a resting bitch face-em egy kedves, mosolygó arc, szóval egyszer halál kómásan mentem dolgozni Budapest egyik forgalmasabb közlekedési csomópontjában, és random a semmiből az orrom alá dugott egy mikrofont az ATV riportere, hogy "szia, te spórolsz valamin az emelkedő energiaárak miatt?". Reggel hétkor másnaposan én erre annyit tudtam reagálni, hogy "hagyjál már!" és mentem tovább, remélem, benne leszek valami szilveszteri bakiparádéban.

jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
58%
NAgy részük megjátszott
jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!