Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak a magyarok...

Miért panaszkodnak a magyarok hogy nincsen pénzük/megtakarításuk ha majdnem mindegyiknek van kocsija,háziállata,cigizik és minden évben két hetet nyaral a balatonon?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy ezek teljesen alap dolgok,holott ha belegondolunk(és levesszük a nyaralást ami "csak" fél milla egy négy tagú családnak két hétre)egy közepes kutya ellátása,sodort cigi,meg egy átlagos kocsi fenntartása alaphangon 80.000,ez egy évben jó indulattal 900.000 Forint,és még nem is evett meg nem fizetett rezsit...

És sok esetben ezek "luxus" finanszírozások,tehát nem létszükséglet egyik sem,és én azt vettem észre,hogy főleg vidéken mindhárom alap de ezek közül minimum 1 meg merem kockáztatni hogy 8-ből kilenc magyarnak van az élete része...



jan. 11. 02:06
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

10-ből 8 magyarnak*

Este van csak nem tudok aludni és ezen gondolkodok így a szomszéd kutyájának az ugatását hallgatva🤣

jan. 11. 02:08
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Nincs kocsim, nem cigizek, nem iszok, ötévesen voltam nyaralni először és utoljára, nincs házam. Macskát tartok.
jan. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem erőltesd kicsit azt az alvást, jobban jársz.
jan. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
A majdnem mindegyik nagyon erős túlzás! A legkevésbé sincs így
jan. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%

"ez egy évben jó indulattal 900.000 Forint"


2400 euró. Hú, hát ez tényleg durva. Óriási jólét van Magyarországon. Szólok a rokonoknak költözzenek haza.

jan. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Nincs kocsim, nem cigizek, nem iszok alkoholt, nem nyaralok, 1 db macskám van. Szórakozni se járok, se étterembe, se moziba. Vidéken amúgy szinte létszükséglet az autó, de a kutya tartása is fontos, mint házörző.
jan. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki a saját kis buborékjában él. Az én magyarországi ismerőseim szinte mind szegényebbek ennél.
jan. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 2 hét Balaton és egy kutya nem jelent luxust. És a 900 ezer is kis pénz.
jan. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

Na, megjöt a szóköznélküli álnaív troll.


Nem, a nagy részük nem csinálja ezt. Én átlag felett keresek, mégsem dohányzom, nincs háziállatom, 4 éve először utaztunk el, házunk nincs, csak egy lakásunk.

jan. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Ja, kocsink sincs
jan. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!