Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkónak érzem emiatt magam....

Bunkónak érzem emiatt magam. Bunkó voltam?

Figyelt kérdés
A buszon ültem egy négyes ülésben, ahova leült szemben velem egy másik utas. Amikor odajött, akkor köszönt, én fogadtam. Végállomáson szálltunk le mindketten, ő felállt és felvette a fülesét. Amikor felálltam, hogy megyek, akkor ránéztem, mert szerettem volna elköszönni, de rám se nézett, rákiabálni meg csak nem akartam, úgyhogy köszönés nélkül jöttem el. Bunkónak érzem magam, pedig én nem vagyok bunkó.

jan. 13. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó. Vadidegen emberről van szó, akivel csak egy buszon ültél, mert mindketten mentetek a dolgotokra.
jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Plusz ő nem is igazán akart köszönni. Amúgy is ignorált.


#1

jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem voltál bunkó. Sőt ő sem, hiszen leuleskor köszönt. Leszállaskor meg már nem akart ezzel zavarni és nem is kell elkoszonni, hiszen idegenek vagytok.
jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
jan. 14. 23:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!