Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy "visszanyalt a fagyi"?

Figyelt kérdés

Tehát pl beszologattál valakinek valamit, és egy idő után visszakaptad? Haigen akkor mi történt amiért ez így alakult szerinted? Mennyire volt ez számodra megalázó?


Korotokat, és nemeteket is írjátok le légyszives.



jan. 13. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem.

Pont, hogy mindig velem csesznek ki, de valahogy sosem kapják vissza. Mintha mindig csak én szopnék folyton.

De ha egyszer úgy istenesen odavágnék valakinek szinte biztos, hogy jönne a fagyi... szívás.

jan. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kolléganőm szó szerint basztatott állandóan minden ok nélkül és beszólogatott. Plusz nem volt egy tiszta szájú, nyugodt ember. Fél éve daganatos lett.


Úgy érzem, a sok "jó indulat", meg tette a hatását.


Én tisztában vagyok a karma dologgal, ezért inkább én a saját nyugalmam és lelki békém érdekében igyekszem jól viselkedni. Plusz, nem áll szándékomban bárkivel rosszat tenni, én nem ilyen vagyok.

jan. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden olyan ember, aki nekem ártott, akár lelkileg, akár anyagilag - élnek mint a hal a vízben.Sőt,olyan boldogságot kapott némelyik,amit nem érdemelne.Tőlem a sors amit lehetett, azt elvett.Lelkileg is,anyagilag is.De mindent ...

Nyugodt vagyok, nem átkozódtam,nincs értelme. A jó szívem és a hűségem volt mindig az,ami miatt iszonyatosan megfizettem.Sajnos,vagy hála Istennek,nem tudok megváltozni,mindig ilyen voltam és ilyen maradok.

jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan gondolkodom, mint a 2#. Apróbb dolgok történtek, ami inkább a kapzsiság kategóriájába tartozik.
jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!