Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy nagyon szép...

Létezik, hogy egy nagyon szép lánynak az ÉDESTESTVÉRE nagyon csúnya legyen?

Figyelt kérdés

Általában a testvérek kb. egy szinten helyezkednek el, nyilván lehet eltérés, de azért nem brutálisan.

Már nem egy és nem kettő ilyet látok. Nem hittem a szememnek! Ti is találkoztatok hasonlóval?


jan. 14. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ne létezne ilyen?
jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Persze, attól, hogy tesók, még nem ugyanazokat a géneket öröklik. Én most belegondoltam és hirtelen több olyan testvérpár jutott eszembe, ahol a fiú nagyon jól néz ki, a húguk meg...hát nem.
jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"A testvéred mennyire okos?"


Te csúnyább? Szar érzés lehet.

jan. 14. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:

"Te csúnyább? Szar érzés lehet."


Ez most mi akart lenni?

jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne...
jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne látni őket

Azért az ritka szerintem hogy egy valóban gyönyörű lánynak ronda legyen a testvére de persze kis százalékban előfordulhat

jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két lány. Az idősebbik a volt osztálytársam, negyven felettiek vagyunk. Leszbikus lett, nagyon fiús de szegény még fiúnak is csúnya lenne. A húga gyönyörű, és az a durva hogy tök egyértelmű hogy testvérek és mégis...

Másik, szintén volt osztálytársam, nő, annyira furcsán csúnya hogy értelmileg sérültnek is simán nézhető pedig nem az. Kivételesen intelligens, kitűnő tanuló volt és sikeres most is. Szép, csinos anyuka, elképesztően jóképű és fess apuka aki ezredes volt, egy jóképű báty és ő. Nagyon durva, talán jobban mint az első példámban említett testvérpár.

jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!