Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek után vissza merne térni...

Ezek után vissza merne térni hozzám a nárvisztikus, vagy egy életre megijedt tőlem?

Figyelt kérdés
Sokszor szociopata férfiakat vonzottam be, akik a kapcsolatunk végén elkezdtek rólam hamis és rosszindulatú pletykákat terjeszteni rólam, pl azt hogy k*rva vagyok. Minden bántalmazó kapcsolatom viharos lett a végén, s legvégül én is bántottam a másikat az érzelmi terror után. - én borderline vagyok - a facebookon talált be egy srác, - nevezzük G. M.-nak, akivel addig nem beszéltem, bár ismerősök voltunk a platformon, hogy hallotta rólam a ronda pletykákat, igaz e, hogy k*rva vagyok. Természetesen itt kellett volna elküldenem őt, de érzelmileg gyenge voltam, meséltem neki a bántalmazó kapcsolataimról, aztán beszélgetni kezdtünk. G. M. körülbelül 1 hónapig love bombingolt, minden nap keresett, hamar drágámnak hívott, 2 nap beszélgetés után azt mondta, az öve leszek, csak még nem tudom, mellette mindig jól fogok kinézni, s igaz, hogy nem vagyok normális, de nekem csak rá van szükségem, és rendbe jövök. Tudom, sok vörös zászló volt, amit figyelmen kívül hagytam, de akkor és ott nagyon beleestem érzelmileg, mert sok szépet mondott, és magányos voltam. Meg is sajnáltam ( minden exe kihasználta, ő volt a szegény áldozat ). Először csak azt vallotta be, hogy borderline, aztán kiderült, hogy 6 személyiségzavara van, többek közt paranoid skizofrénia, nárcizmus és disszociatív tünetek, mely azt jelentette nála, hogy stressz hatására antiszociális jegyeket produkál, emlékezetkieséssel. ( Remdes orvosi diagnózisai vannak) Előadott magáról sokmindent, többek közt, hogy 2 diplomás, Gyöngyösön ismert ember, akitől félni kell, mert emellett gengszterkedik is, nem tűr ellentmondást és sok embert tett el láb alól. Itt már azért tudtam, hogy nem stimmel a dolog, de sajnos vonzott így is, ( meg akartam érteni a betegségeit és jól esett az általa kapott figyelem ) Eléggé beetetett a közös jövő lehetőségével, órákat beszéltünk telefonon, olyan jövőképet lehazudva, hogy majd együtt fogunk lakni én, ő és az aspergeres bátyja. Közben azért gyanakodtam, így amit tudtam, lementettem a beszélgetéseinkből, illetve felkerestem a srác több exét és ismerôsét, akik mind azt mondták, hogy ez az ember kóros hazudozó és piti dílere az ottani romáknak, emellett sok prostituálttal kavar, és tőlem sem akar mást, mint szexet. Egyre idegesebb lettem, hol szembesítettem őt, mire ő megfenyegetett, aztán meg hol bocsánatot kértem, ő meg nagy ,, kegyesen " megbocsátott nekem. De amikor egy helyi drogos prostituált képei alatt megláttam a flörtölését, elpattant bennem valami. Elsőre még kimagyarázta volna, hogy nem volt köztük semmi olyan - de egyébként is, ő férfi, lehetett volna, mert szükségletei vannak - de aztán a volt menyasszonya, aki a barátnőm lett, felhívta őt, mert volt egy kérdése a Krishna tudatról. A beszélgetés közben G.M. bevallotta neki, hogy valószínüleg trippere van, és amúgy is miért ne ismerkedhetne, ha nincs velem együtt. ( Miközben nekem hónapokig azt mondta, nincs túl az exén, és hogy gondolni se bír más nőkre ) A családjának azt mondta, idegesítem őt, és semmit sem akar tőlem, (aggódtam miatta, amikor pár napra eltűnt, mint kiderült, drogozott. Én csak annyit kérdeztem, jól van e , tudnak e róla valamit ) a barátjának, akin élősködött, azt, hogy szépnek talált és szimpatikusnak, de nincs túl az exén, a volt menyasszonyának pedig azt, hogy én túl depressziós és nem elég szép vagyok hozzá. Amikor összeraktam a darabkákat, és realizáltam, hogy az ember hazudott, és csak szexelni akart volna, aztán eltűnni ( ezt is egy barátjától tudtam meg ) akkor nagyon dühös lettem. Végig dominálni akart felettem, hol fenyegetett, hol nagy kegyesen kedves volt, érzelmi függésben tartott, s közben úgy forgatott mindent, hogy mindenkinél ő jöjjön ki jól a dologból. Egy barátom, aki nem bírta tovább nézni a szenvedéseimet vele, kicsit megverte őt, elintézte hogy a Durandán és a Harmadosztályon ne adjanak neki drogot, és hozzátette, mindez az én nevemben történt. Ekkor még nem hoztam G.M. tudomására, hogy tudom, bántva lett, és - durva fenyegetések után, pl hogy feljön pestre, és megver !- megint kedveskedett volna, szívecskézte a képeim, játszotta volna a nagy megbocsátót. Végül azonban úgy elkattant az agyam egy ponton, hogy a következő fenyegetésénél ( mert olyannal szembesítettem, amit nem tudott megcáfolni ) leírtam, hogy nyugodtan csinálhatja ezt, - azt írta, kiveri a fogaimat és hajamnál fogva vonszol le a lépcsőn - az írás megmarad, de nem tudja, kibe köt bele, és hogy nemcsak a rendőrség, de a barátaim és apám barátai is elbeszélgetnek vele. Megmondtam, hogy minden beszélgetésünk dokumentálva lett. Továbbá hangüzenetben kinevettem, hogy a viselkedése tankönyvi példa, szánalmas, hogy a barátja nevében fenyeget, hogy tekintélyt szerezzen ( erre többször volt példa, mindent felnagyított, amire utólag jöttem rá) és visszafenyegettem, ha megint tiszteletlen lesz velem vagy a barátnőimmel, vagy megtudom, hogy másokat manipulál, rosszul jár majd, és úgy megszégyenítem, ahogy érdemli. Azt mondtam neki, innentől kezdve mindegy, mit reagál, nem megyek bele, és tűnjön el. Erre már nem reagált, fscebookról pedig tiltott. Eltűnt, mint a szamár a ködben. Az exmenyasszonya családjánál bepróbálkozott még, de ekkor is meg lett fenyegetve, azóta nem hallottam felőle közvetlenül, legutóbb egy pizzázó posztját láttam róla, ahonnan fizetés nélkül távozott. Sorra derültek ki róla a mocskosságai, zsarolások, nemi erőszak, s hogy másokat is - nála gyengébbeket - fenyegetett. A kérdés az, hogy visszatérhet e még hozzám bármikor a jővőben ezek után, esetleg tervezhet e bosszút, vagy valóban egy gyáva alak, ahogy több ismerőse mondta? Elértem ezzel, hogy soha az életben ne keressen többé?

jan. 16. 08:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hibákért bocsi. Ilyen hosszúra se akartam, de köszi, ha elolvasod.
jan. 16. 08:42
 2/16 A kérdező kommentje:
Nárcisztikus*, ez kiszúrta a szemem, többit nem javítgatom most.
jan. 16. 08:43
 3/16 A kérdező kommentje:
Illetve, aki ennyire beteg, az tényleg elhiszi a saját hazugságait is, vagy tisztában van vele, hogy kamuzik?
jan. 16. 08:45
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Végtelenített zagyvaság. Pszichiáterért kiált.
jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, még olvasni is ijesztő volt. 😨
jan. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt már rég levettem, hogy az ilyen ember nálam is kiszámíthatlanabb - de elég volt ennyi ahhoz, hogy békén hagyjon vajon? Vagy tapasztalatok alapján , ha valahol pl meglátna, megvan az esély rá, hogy bántana, vagy tényleg nem merne?
jan. 16. 09:08
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Aki erre tud valaszolni, annak reszvetem
jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el, de a kérsésedre a válasz. Egy nárvisztikust nehezen tudsz megijeszteni. Ha mis illuzio feléd, hogy egy nárcisztikus megijedt toled, max csak nem foglalkozik veled.
jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Én már ott feladom általában, amikor egy nőnek minden exe nárcisztikus meg szociopata.
jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem merne bántani, viszont most életed végéig megvan a feladat hogy erősnek kell mutatkoznod, mert ezek akkor támadnak be ha bármi támadási felületet adsz. De a félelemérzetük erős, tehát jól csináltad.
jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!