Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog vagy?

Boldog vagy?

Figyelt kérdés
Nem most pillanatnyilag, hanem úgy általában..

jan. 16. 18:05
A kérdező szavazást indított:
Nagyon boldog vagyok
Boldog vagyok
Is-is, boldog is, meg nem is (változó)
Inkább boldogtalan vagyok
Azt sem értem, minek születtem meg..
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Átalában nem.
jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. Van amikor boldogtalan vagyok meg van amikor boldog. De egyik esetben se tudom hogy miért születtem meg.

Céltalanság next level.

jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Egy bohém rapszódia sor tökéletesen leirja a helyzetem: néha azt kívánom bár sose születtem volna meg
jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Olyan nem létezik, hogy valaki egyfolytában boldog. Vannak hangulat ingadozások. A boldogság csak ritkán rövidebb időszakokra teremthető meg.
jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Amikor a drogok hatni kezdnek
jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
/4: Szerintem van folyamatos boldogság; inkább azt mondanám, hogy a legtöbb mai (magyar) ember eltévesztette az irányt.
jan. 16. 18:37
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Relatív.

Ha azt nézem nem az utcán vagyok es nem ver/csal/molesztál egy pasi, hanem csend nyugalom béke van, es van munkám is, vékony vagyok és szép, akkor boldog.


Ha azt nézem hogy mini albim van csak az is lepukkant, relative keveset keresek, kitörni sincs szinte esélyem, és senki nincs aki segitsen támasz lenne es szeretne, és fizikailag néha majd összeesek mindenem fáj, úgy meg boldogtalan.

jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha valaki állandóan boldog akkor az lesz neki az alap szint, és nem érzi már magát boldognak. Azért létezik a boldogság, mert jelen van az életben a rossz is.
jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

*Nálam mindig nézőpont kérdése.

Vagy azt mondom jezisisten elromlott a mosogép 1 hétig szennyesben járok, vagy azt nondom hogy nah már megint elromlott a mosogép eshetek neki megint es holnap már illatos rihában járok.


Nekem baromira fáradtság/nem fáradtság, éhség/nem éhség, de szóval közérzet függő minden.

jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

/8: nem akartalak lepontozni, mert csak a véleményed mondtad el, de nem értek veled egyet.

Nálam is volt, hogy hosszú időn át folyamatosan boldog voltam és nem külső körülmények vagy az élettárs stb. miatt. Hanem, tömören kifejezve, mert tökéletes belső békét éreztem, ami megnyugvással és jóérzettel töltött el.

jan. 16. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!