Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van újévi fogadalmatok?

Van újévi fogadalmatok?

Figyelt kérdés
És hogy álltok vele?

jan. 21. 10:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Az enyém az, hogy ez volt az utolsó boldogtalan évem. Átfogó jellegű. Még korán van, hogy megítéljem, hogy sikerült. Pár kicsi dolgot tettem már, de nem sokat.
jan. 21. 10:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


De alapvetően szerintem jó tud lenni ha az embernek vannak céljai és megpróbál ezekkel haladni is.

Lehet a tiéd kicsit túl általános, de ha elemeire bontod, hogy mi tudna boldoggá tenni, mi a rossz a mostani életedben, akkor azzal már lehetne jobban haladni.

jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz. Tudom, hogy az 😕 Egy rakás minden van, amin változtatnék. Nem vagyok depressziós vagy ilyesmi. Csak nincs igazán olyan dolog, ami kifejezett örömet hoz. Kellenek új hobbik, hogy legyenek új emberek az életemben. Befejeznék egy sulit, amit rég meg kellett volna tennem. A munkában kevesebb stressz. Simán csak annyi, hogy érezzem, haladok valamerre.
jan. 21. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs új évi fogadalmam. Ha valamit egyszer kigondolok, legyen azaz év bármely napján, onnantól kezdve azzal foglalkozom. A változás nem január elsejével kezdődik. Általában, akik ilyenkor tesznek fogadalmat 1-2 hónap után feladják. Változtatni az életünkön bármikor lehet.
jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3: Igazad lehet! Nekem pont szilveszterkor jött egy rossz érzés egy dolog miatt, ami történt. Plusz sok embernek az új év ad egy lendületet, úgy érzik, új kezdet. Persze az is csak egy nap, mint bármelyik, ugyanolyan az életed január elsején, mint december 31-én volt.

Nekem az az első, hogy fogadalmat tettem, remélem az utolsó is.

jan. 21. 11:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyis 3-nak ment, bocsi. Nyilván nem magamnak 😅
jan. 21. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nincsen, sosem tudtam megfogadni, inkább mostmár tudatosan, megis tudattalanul vezetem ra magam a szamomra pozitív valtozasokra. Eddig jol haladok. En ugy vagyok vele h az ujev is csak egy "valasztoszam"
jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt fogadtam meg - hogy ezentúl nem fogadok meg semmit. Eddig sikerült :)
jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7: csodás, remélem ezzel eléred amit akarsz. Tetszik a szemléletmód.

8: na látod, ez egy jó ötlet!

jan. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!