Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lehet cápatámadás...

Milyen lehet cápatámadás áldozatának lenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de a YouTube algoritmusa bedobott nekem olyan cápatámadásokat, amit nem élt túl az adott személy, pl egy tavaly egyiptomi esetet és basszus eléggé felkavaró volt látni, ahogyan a cápa gyakorlatilag apránként szétszedte az embert, játszadozott vele ameddig még életben volt, forgatta a vízben, majd picit hagyta még sikoltozni, a srác még megpróbált kiúszni a partra, mert a elindult a part fele, kezei már nem voltak, fájdalmasan ordított és a partot nézte majd szembe fordult vele, és bekapta a cápa.


Elképzelni sem tudom milyen lehet egy ilyen “belülről” megélni, amikor forgat egy ilyen nagy cápa a vízben, leharapja mindened, ordítozol, kinézel a partra, ott vannak a szeretteid, tudod, hogy te oda már nem érsz ki, kint vagy a nyílt vízen, esélytelen vagy.


Ha másra nem arra jó volt a videó, hogy elhatároztam, hogy 1-2 métert megyek be mostantól a tengerbe, de beljebb biztos nem megyek.


jan. 21. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Elég szar lehet, de nincs ilyen tapasztalatom.
jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Helytelen kategória.

Jelentve.

jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

A farkascápa kisebb termetű kimegy a fürdőzők közé is emiatt nem kell ahhoz feltétlen fehér cápával találkozni

Kiharap 5 kiló húst egyből a combpdból vagy nyomorék leszel azonnal vagy elvérzel (bár volt aki már túlélt támadást de azért a fél combja vagy oldala még így is hiányzott)

Milyen érzés lehet?

Nemtudom nem harapott meg még cápa, rendkívűl fájdalmas, többsoros fogai vannak a cápának amik befelé kampósak és élete végéig ki is nő mégha kitörik bármelyik akkor azok is újra és újra kinőnek

Bár 7X jobban lát az embernél és látja a színeket is de harapáskor befordítja és becsukja a szemeit, hogy azokat védje,körülbelül 9km/h-ról pedig 47km/h felgyorsul egy pillanat alatt támadáskor

A krokodil mellett az az élőlény ami nagyjából sokat nem változott az evolúció során

jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Javaslom az életem a szörf című filmet igaz történet alapján készült elég jól bemutatja a támadást illetve az utánna levő traumát is
jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!