Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Netek van mentális problémátok?

Netek van mentális problémátok?

Figyelt kérdés
Diagnosztizált vagy Saját magatok sejtése?
jan. 22. 23:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Több is van.
jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Hábájhú?
jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Kialakult nálam az utóbbi időben egy elég komoly evés zavar ami miatt depresszió tünetei jelentkeztek nálam. Sokszor van emiatt rossz kedvem és sokat stresszelek emiatt. (Ez van jelenleg.)


A másik dolog pedig, hogy feltételezhető nálam a borderline személyiségzavar. Utóbbi években már annyira nem mutatkozik meg és nem látványos, de régebben amikor ilyen 20-25 körül voltam, akkor nagyon meghatározta a mindennapjaimat és bár nem mentem vele el orvoshoz, de a tünetek 90%-a abszolút jellemző volt rám. Lehet még most is az lenne, csak nem történik velem annyi esemény vagy nincs az életemben olyan személy aki erre triggerként hatna.


Hirtelen ez a kettő jutott eszembe.

jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

*Nektek :D


Ha nem egyértelmű. Bocsi

jan. 22. 23:55
 5/20 anonim ***** válasza:
jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
OCD M van már ha az annak számít
jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Pár napja még volt, téli depresszió, de már elmúlt. Vettünk egy-két erősebb izzót, meg egy plusz kislámpát, és amióta világosabb van bent, nem könnyezek hülyeségeken és esténként is normálisan érzem magam.
jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
OCD-s vagyok tizenéves korom óta :S
jan. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is OCD-s vagyok.
jan. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tarsaságokban elnyomnak általában en vagyok akinek beszolnak akit gúnyolnak kibeszelnek. Azt latom hogy az emberek vagy irigyek vagy kisebbségi komplexusosak es ez miatt dominalniuk kell vagy félnek (pl munkahelyen csicskák ez miatt masokat furnak hogy ő legyen a jani)es támadóak meg stb.


Szóval mindig en leszek az akit aláznak, mjndog en vagyok a jolelku aki egy bogárnak se tudna ártani, es nem is érdekember es akinek viszont ahol csak lehet, mindenhol ártanak mások.

Én vagyok kiközösítve mindig vagy lenézve kinevetne.


Még nem jöttem rá mitol lehet az egesz beilleszkedesi zavarom, talán autizmus?

jan. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!