Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átvenni csomagpon...

Hogyan tudom átvenni csomagpontról?

Figyelt kérdés
Csomagot várok,csomagpontra érkezik.Én még ezt a rendszert nem használtam,miként kell a számlát rendezni?Gondolom kapok egy kodot ami az ajtó nyításhóz kell és addig?
jan. 24. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nos..


Milyen csomag pontra rendelted meg és milyen fizetési lehetőséget állítottál be amikor rendeltél? Utánvét? vagy esetleg magán személy küld neked "fizetős" csomagot? Ezen dolgok ismerete nélkül nem lehet igazán válaszolni.



De egyébként úgy szokott lenni, hogy:

1. Odamész, rányomsz arra, hogy csomag átvétele és megadod a kódot, majd kinyílik egy ajtó.

2. Ugyan ez, csak mielőtt kinyílna kéri, hogy fizesd be az összeget amit ott helyben az automatán tudsz megtenni.

jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen csomagpontra várod?
jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es...

Amit leírtál, az az automata átvétel.

jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


Jogos, de igazából a klasszikus csomagpont is ugyan így működik. Ott is bemondod a kódot és esetleg a neved is és kiadják neked a csomagot. Ha fizetős akkor pedig pénzt kérnek érte..

jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak videók a youtubeon a használatról.
jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Magánszemélyként egy áruház kinálatából néztem ki egy barkácsgépet és igen,UTÁNVÉTES az árú kiegyenlitése,azaz,kifizetése + szállitási költség.
jan. 24. 20:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Honnan kapom a kodot és hol kell jelentkezni a kóddal fizetés céljából?Ez érdekel engem.Fizetés után megkapom a szekrényben tárolt csomagot,ott is van kód vagy mi a szösz és nyílik vagy szakadjak le a témáról és tegyem felejtössé?A csomagot,már mint ezt az egyet átveszem,nem hagyom ott.
jan. 24. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kódot mindig előre kapod SMS vagy E-mail útján. Ez lényegében egy azonosító amivel be tudják azonosítani, hogy melyik csomag szól neked. Nem egy bonyolult dolog egyébként.


Ha meg üzletbe kérted egy átvételi pontra, akkor meg szimplán bemész és mondod, hogy jött neked csomagod és van, hogy ott is van kód, amivel át tudod venni és lehet még személyi is kell. (Postánál pl nincs kód, csak mondod, hogy van egy xy névre csomag és fizetős stb.)

jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!